Zwrot akcji w sprawie transferu Renato Sanchesa?! PSG nie może dogadać się z Lille

Zwrot akcji w sprawie transferu Renato Sanchesa?! PSG nie może dogadać się z Lille fot. UK Sports Pics/SIPA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Tuttosport

Paris Saint-Germain nie potrafi dogadać się z Lille OSC w sprawie transferu Renato Sanchesa. Niemoc paryżan przyciąga do Portugalczyka AC Milan, który przystępuje do ponownych negocjacji – informuje Gianluca Di Marzio.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że saga transferowa z Renato Sanchesem w roli głównej dobiega końca, a ten zwiąże się z Paris Saint-Germain. Po przeciągających się rozmowach mistrz Francji nie potrafi nadal dojść do porozumienia z Lille, co powoli zaczyna niecierpliwić drugą stronę.

Sytuację cały czas kontrolował AC Milan, który teraz włącza się ponownie do negocjacji z działaczami „Mastifów”.

„Rossoneri” już raz wychodzili w tym boju na prowadzenie, lecz wtedy ich propozycję odrzucił sam 24-latek.

Mistrz Włoch przyklepał upragniony transfer Charlesa De Ketelaere’a, więc teraz wszelkie moce przerobowe może przerzucić na negocjacje w kwestii pozyskania Sanchesa i Abdou Diallo właśnie z PSG.

Mediolańczycy widzą w mistrzu Europy z 2016 roku idealnego następcę Francka Kessié’ego, który zdecydował się kontynuować karierę w FC Barcelonie.

Problem stanowi samo nastawienie wychowanka Benfiki, optującego bardziej za paryskim kierunkiem, aczkolwiek ten zaczyna być poddenerwowany opieszałością działaczy z Parc des Princes.

Dyrektor Milanu Paulo Maldini pozostaje w stałym kontakcie z agentem portugalskiego pomocnika – Jorgem Mendesem.

Lille do tej pory wyraża większą satysfakcję z rozmów z Włochami. Oficjele dziesiątej drużyny poprzedniej edycji Ligue 1 mieli już przystać na ich nową ofertę, opiewającą na 15 milionów euro.

Renato Sanches w minionym sezonie zaliczył łącznie 32 występy, okraszone dwiema bramkami i pięcioma asystami. Barwy „Mastifów” przywdziewa od 2019 roku. Latem przyszłego roku wygasa jego kontrakt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy