Zwrot w sprawie Drinkwatera
2016-08-22 22:22:48; Aktualizacja: 9 lat temu
Danny Drinkwater podpisze nowy kontrakt z Leicester City — informuje angielska prasa.
Zdaniem brytyjskich dziennikarzy, Drinkwater złoży podpis pod umową zapewniającą mu zarobki rzędu 90 tysięcy funtów tygodniowo. Sam zainteresowany wyjawił w poniedziałek, iż zamierza zostać w obecnym zespole.
- Zostawiam kwestię umowy działaczom — skomentował pomocnik. - Staram się koncentrować na piłce nożnej i tym, co dzieje się na boisku. Kiedy nadejdzie odpowiednia pora, podpiszę nowy kontrakt. Uwielbiam ten klub — dodał.
- Utrata N'Golo Kante była dla nas olbrzymią stratą, ale sprowadziliśmy Mendy'ego oraz Kinga i potrafią oni świetnie grać w piłkę. Pracujemy nad sobą. Świetnie, że Mahrez zdecydował się tu zostać, to wielki piłkarz. Podpis jego, Vardy'ego i reszty chłopaków to świetna wiadomość dla Leicester — skwitował.
Drinkwater był tego lata łączony z odejściem z ekipy „Lisów”. Dziennikarze informowali nawet, że odrzucił on propozycję podpisania nowej umowy i poszukuje nowego pracodawcy. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że jego sytuacja wreszcie się wyjaśniła i Anglik nie zmieni barw klubowych w trwającym oknie transferowym.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




