Zwrot w sprawie Jarmołenki. W zamian transfer niedoszłej gwiazdy Brazylii?

Zwrot w sprawie Jarmołenki. W zamian transfer niedoszłej gwiazdy Brazylii?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Sports

Andrij Jarmołenko nie trafi do Evertonu, który zakończył zainteresowanie Ukraińcem.

W pewnym momencie wydawało się, że jeden z najlepszych piłkarzy ligi ukraińskiej przeniesie się do Premier League, bowiem negocjacje pomiędzy klubem z Liverpoolu a Dynamem Kijów wypracowały wstępne porozumienie. W trakcie dalszych rozmów pojawiły się jednak nowe różnice zdań, a przy finalizacji nie pomógł również sam napastnik, który nie kwapił się do przeprowadzki. Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca przyszłego roku.

Everton nie rezygnuje jednak ze wzmocnień i niewykluczone, że sprowadzi innego zawodnika z tamtejszej ligi. Mowa o Bernardzie z Szachtara. 22-latek, który reprezentował Brazylię na ostatnich Mistrzostwach Świata nie ma ostatnio pewnego miejsca w zespole z Doniecka, dlatego szanse na transfer są spore. Skrzydłowy, mogący grać także w roli "10", jeszcze kilka lat temu uchodził w Kraju Kawy za ogromny talent i namaszczano go na gwiazdę "Canarinhos".


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy