Zwrot w sprawie Jovicia!

Zwrot w sprawie Jovicia! fot.
Mateusz Michałek
Źródło: El Chiringuito

W programie El Chiringuito przekazano nowe informacje dotyczące przyszłości Luki Jovicia.

Zdaniem powyższego źródła Real Madryt odrzucił możliwość pozyskania serbskiego napastnika. Wszystko z powodu żądań finansowych Eintrachtu Frankfurt, który podobno zaczął oczekiwać za 21-latka 100 milionów euro.

Co najciekawsze - do gry o podpis Jovicia miała wrócić Barcelona. Jeszcze nie tak dawno temu to właśnie „Duma Katalonii” najmocniej interesowała się Joviciem. W pewnym momencie zrezygnowała jednak z jego transferu. Wpływ na to miały zarówno finanse, jak i brak przekonania do stylu gry napastnika.

Doniesienia dziennikarzy El Chiringuito są naprawdę zaskakujące, ponieważ jeszcze kilka dni temu „AS” i Sky Sport przekonywały, iż transfer Jovicia do Realu jest przesądzony. Warta 60 milionów euro transakcja miała zostać potwierdzona w tym tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że do tego nie dojdzie.

Jović jest jedną z rewelacji minionego sezonu. 21-letni atakujący rozegrał 48 spotkań w barwach Eintrachtu. Strzelił w nich 27 goli i zanotował siedem asyst. Ekipa z Frankfurtu zakończyła rozgrywki na siódmym miejscu w tabeli Bundesligi.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy