Zwrot w sprawie Konoplanki

Zwrot w sprawie Konoplanki
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AS

Jewhen Konoplanka nie będzie jednak piłkarzem Atlético Madryt.

Jeśli wierzyć dzisiejszym doniesieniom hiszpańskiej prasy, skrzydłowy na dniach znajdzie się w Sevilli. Klub z Andaluzji powrócił do walki o  Ukraińca i wydaje się,  że gracz jest na dobrej drodze, by dołączyć do piątej drużyny La Liga minionego sezonu.

Jeszcze tydzień temu krążyły spekulacje, że działacze Sevilli odpuścili sobie walkę o reprezentanta Ukrainy. Okazuje się jednak, że nastąpił przełom w negocjacjach z Dnipro. Rozmowy zakończyły się pozytywnie dla obu stron, a ogłoszenie transferu ma nastąpić w przeciągu kolejnych kilkudziesięciu godzin.

Do niedawna mówiło się jeszcze, że Konoplanka wyląduje w Atlético. Najprawdopodobniej zaś saga transferowa w końcu dobiegnie końca i do kolejnego sezonu 25-latek będzie przygotowywał się z Sevillą.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy