Zwrot w sprawie Konoplanki

Zwrot w sprawie Konoplanki
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AS

Jewhen Konoplanka nie będzie jednak piłkarzem Atlético Madryt.

Jeśli wierzyć dzisiejszym doniesieniom hiszpańskiej prasy, skrzydłowy na dniach znajdzie się w Sevilli. Klub z Andaluzji powrócił do walki o  Ukraińca i wydaje się,  że gracz jest na dobrej drodze, by dołączyć do piątej drużyny La Liga minionego sezonu.

Jeszcze tydzień temu krążyły spekulacje, że działacze Sevilli odpuścili sobie walkę o reprezentanta Ukrainy. Okazuje się jednak, że nastąpił przełom w negocjacjach z Dnipro. Rozmowy zakończyły się pozytywnie dla obu stron, a ogłoszenie transferu ma nastąpić w przeciągu kolejnych kilkudziesięciu godzin.

Do niedawna mówiło się jeszcze, że Konoplanka wyląduje w Atlético. Najprawdopodobniej zaś saga transferowa w końcu dobiegnie końca i do kolejnego sezonu 25-latek będzie przygotowywał się z Sevillą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy