Zwrot w sprawie Konoplanki

Zwrot w sprawie Konoplanki
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AS

Jewhen Konoplanka nie będzie jednak piłkarzem Atlético Madryt.

Jeśli wierzyć dzisiejszym doniesieniom hiszpańskiej prasy, skrzydłowy na dniach znajdzie się w Sevilli. Klub z Andaluzji powrócił do walki o  Ukraińca i wydaje się,  że gracz jest na dobrej drodze, by dołączyć do piątej drużyny La Liga minionego sezonu.

Jeszcze tydzień temu krążyły spekulacje, że działacze Sevilli odpuścili sobie walkę o reprezentanta Ukrainy. Okazuje się jednak, że nastąpił przełom w negocjacjach z Dnipro. Rozmowy zakończyły się pozytywnie dla obu stron, a ogłoszenie transferu ma nastąpić w przeciągu kolejnych kilkudziesięciu godzin.

Do niedawna mówiło się jeszcze, że Konoplanka wyląduje w Atlético. Najprawdopodobniej zaś saga transferowa w końcu dobiegnie końca i do kolejnego sezonu 25-latek będzie przygotowywał się z Sevillą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy