Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 1
Luch-Energiya - Tekstilshchik
FNL 1 2019/2020
35. kolejka
Luch-Energiya
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Odwołany
-
(do przerwy - )
()
02/05/2020 | 02:00
Tekstilshchik
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Luch-Energiya
Odwołany
-
(do przerwy - )
Tekstilshchik
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
02/05/2020 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Luch-Energiya
0%
0 remisów:
0%
1 zwycięstw: Tekstilshchik
100%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
7,00
Średnia goli na mecz
3,00
Średnia goli Luch-Energiya
4,00
Średnia goli Tekstilshchik
Tabela FNL 1
1
FK Arsienał Tuła
3
9
2
Chayka
3
7
3
Torpiedo Moskwa
3
7
4
FK Sokol Saratov
3
7
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
12/10/2019
Tekstilshchik
4
-
3
Luch-Energiya
FNL 1
Bezpośrednie pojedynki
12/10/2019
FNL 1
Tekstilshchik
4
Luch-Energiya
3
Ostatnie mecze: Luch-Energiya
26/04/2020
Avangard Kursk
-
Luch-Energiya
FNL 1
18/04/2020
Czertanowo Moskwa
-
Luch-Energiya
FNL 1
12/04/2020
Luch-Energiya
-
FC Armavir
FNL 1
08/04/2020
FK Niżny Nowogród
-
Luch-Energiya
FNL 1
04/04/2020
Luch-Energiya
-
Mordowija Sarańsk
FNL 1
29/03/2020
SKA-Chabarowsk
-
Luch-Energiya
FNL 1
22/03/2020
Luch-Energiya
-
FK Bałtika
FNL 1
15/03/2020
Fakieł Woroneż
1
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
09/03/2020
Chayka
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
27/02/2020
Avangard Kursk
0
-
0
Luch-Energiya
Towarzyskie
24/02/2020
Luch-Energiya
0
-
0
Murom
Towarzyskie
23/11/2019
Torpiedo Moskwa
0
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
17/11/2019
Spartak Moskwa 2
0
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
13/11/2019
Szynnik Jarosław
3
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
09/11/2019
Luch-Energiya
0
-
2
FK Neftekhimik
FNL 1
03/11/2019
TOM Tomsk
4
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
30/10/2019
Achmat Grozny
5
-
1
Luch-Energiya
Puchar Rosji
27/10/2019
Luch-Energiya
1
-
1
FK Krasnodar 2
FNL 1
23/10/2019
Rotor Volgograd
2
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
19/10/2019
Luch-Energiya
0
-
1
Enisey
FNL 1
12/10/2019
Tekstilshchik
4
-
3
Luch-Energiya
FNL 1
05/10/2019
Luch-Energiya
2
-
2
Avangard Kursk
FNL 1
29/09/2019
Luch-Energiya
0
-
1
Czertanowo Moskwa
FNL 1
25/09/2019
Luch-Energiya
1
-
0
Dinamo Moskwa
Puchar Rosji
21/09/2019
FC Armavir
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
14/09/2019
Luch-Energiya
0
-
0
FK Niżny Nowogród
FNL 1
07/09/2019
Mordowija Sarańsk
1
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
31/08/2019
Luch-Energiya
0
-
2
SKA-Chabarowsk
FNL 1
25/08/2019
FK Bałtika
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
21/08/2019
Chita
0
-
1
Luch-Energiya
Puchar Rosji
18/08/2019
Luch-Energiya
3
-
0
Fakieł Woroneż
FNL 1
14/08/2019
Luch-Energiya
1
-
1
Chayka
FNL 1
10/08/2019
Luch-Energiya
0
-
1
Torpiedo Moskwa
FNL 1
03/08/2019
Luch-Energiya
2
-
4
Spartak Moskwa 2
FNL 1
28/07/2019
Luch-Energiya
2
-
1
Szynnik Jarosław
FNL 1
24/07/2019
FK Neftekhimik
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
20/07/2019
Luch-Energiya
1
-
1
TOM Tomsk
FNL 1
13/07/2019
FK Krasnodar 2
1
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
07/07/2019
Luch-Energiya
2
-
5
FK Chimki
FNL 1
25/05/2019
FK Chimki
2
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
19/05/2019
Luch-Energiya
1
-
0
Fakieł Woroneż
FNL 1
11/05/2019
Luch-Energiya
2
-
0
Spartak Moskwa 2
FNL 1
04/05/2019
Luch-Energiya
0
-
2
Szynnik Jarosław
FNL 1
28/04/2019
Avangard Kursk
2
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
24/04/2019
Luch-Energiya
0
-
1
PFK Soczi
FNL 1
20/04/2019
TOM Tomsk
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
13/04/2019
Sibir
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
07/04/2019
Luch-Energiya
0
-
0
Czertanowo Moskwa
FNL 1
30/03/2019
Tambov
2
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
24/03/2019
Luch-Energiya
1
-
1
Tyumen
FNL 1
17/03/2019
Mordowija Sarańsk
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
10/03/2019
Luch-Energiya
0
-
2
SKA-Chabarowsk
FNL 1
03/03/2019
FK Krasnodar 2
2
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
24/11/2018
FC Armavir
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
18/11/2018
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
14/11/2018
FK Bałtika
0
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
10/11/2018
Luch-Energiya
1
-
0
FK Niżny Nowogród
FNL 1
04/11/2018
Luch-Energiya
1
-
0
Rotor Volgograd
FNL 1
28/10/2018
Fakieł Woroneż
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
24/10/2018
Spartak Moskwa 2
2
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
20/10/2018
Szynnik Jarosław
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
13/10/2018
Luch-Energiya
1
-
0
Avangard Kursk
FNL 1
06/10/2018
PFK Soczi
2
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
30/09/2018
Luch-Energiya
2
-
2
TOM Tomsk
FNL 1
23/09/2018
Luch-Energiya
1
-
0
Sibir
FNL 1
19/09/2018
Czertanowo Moskwa
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
15/09/2018
Luch-Energiya
0
-
1
Tambov
FNL 1
08/09/2018
Tyumen
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
01/09/2018
Luch-Energiya
0
-
1
Mordowija Sarańsk
FNL 1
26/08/2018
SKA-Chabarowsk
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
18/08/2018
Luch-Energiya
0
-
1
FK Krasnodar 2
FNL 1
12/08/2018
Luch-Energiya
3
-
0
FC Armavir
FNL 1
08/08/2018
FK Niżny Nowogród
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
04/08/2018
Luch-Energiya
0
-
0
FK Bałtika
FNL 1
29/07/2018
Luch-Energiya
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 1
22/07/2018
Rotor Volgograd
1
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
17/07/2018
Luch-Energiya
0
-
1
FK Chimki
FNL 1
12/05/2018
Luch-Energiya
2
-
0
Krylja Sowietow Samara
FNL 1
06/05/2018
FK Niżny Nowogród
1
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
02/05/2018
Luch-Energiya
2
-
2
Avangard Kursk
FNL 1
28/04/2018
Luch-Energiya
2
-
2
FK Kubań Krasnodar
FNL 1
21/04/2018
Rotor Volgograd
4
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
15/04/2018
Fakieł Woroneż
3
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
11/04/2018
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
07/04/2018
Luch-Energiya
0
-
1
Enisey
FNL 1
31/03/2018
Luch-Energiya
0
-
0
FK Bałtika
FNL 1
24/03/2018
Luch-Energiya
1
-
1
Spartak Moskwa 2
FNL 1
17/03/2018
Tambov
2
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
10/03/2018
Luch-Energiya
1
-
0
FK Orenburg
FNL 1
04/03/2018
Sibir
2
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
22/11/2017
Luch-Energiya
4
-
2
Tyumen
FNL 1
18/11/2017
PFK Soczi
3
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
12/11/2017
Luch-Energiya
3
-
1
Szynnik Jarosław
FNL 1
08/11/2017
Luch-Energiya
0
-
0
Volgar Astrakhan
FNL 1
04/11/2017
Luch-Energiya
1
-
1
FK Chimki
FNL 1
29/10/2017
TOM Tomsk
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
21/10/2017
Luch-Energiya
1
-
2
FK Niżny Nowogród
FNL 1
14/10/2017
Avangard Kursk
1
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
07/10/2017
FK Kubań Krasnodar
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
30/09/2017
Luch-Energiya
1
-
1
Rotor Volgograd
FNL 1
24/09/2017
Luch-Energiya
0
-
0
Fakieł Woroneż
FNL 1
16/09/2017
Luch-Energiya
1
-
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 1
10/09/2017
Enisey
4
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
06/09/2017
FK Bałtika
2
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
02/09/2017
Spartak Moskwa 2
1
-
3
Luch-Energiya
FNL 1
27/08/2017
Luch-Energiya
0
-
0
Tambov
FNL 1
19/08/2017
FK Orenburg
2
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
14/08/2017
Luch-Energiya
0
-
2
Sibir
FNL 1
09/08/2017
Tyumen
1
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
05/08/2017
Luch-Energiya
1
-
2
PFK Soczi
FNL 1
30/07/2017
Szynnik Jarosław
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
26/07/2017
Volgar Astrakhan
2
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
22/07/2017
FK Chimki
2
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
15/07/2017
Luch-Energiya
3
-
0
TOM Tomsk
FNL 1
08/07/2017
Krylja Sowietow Samara
2
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
20/05/2017
Mordowija Sarańsk
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
14/05/2017
Luch-Energiya
0
-
0
Sibir
FNL 1
10/05/2017
FK Chimki
2
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
06/05/2017
Luch-Energiya
0
-
2
SKA-Chabarowsk
FNL 1
29/04/2017
Tambov
1
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
23/04/2017
Luch-Energiya
1
-
1
FC Tosno
FNL 1
17/04/2017
Spartak Moskwa 2
3
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
12/04/2017
FK Neftekhimik
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
08/04/2017
Luch-Energiya
0
-
0
Spartak Nalchik
FNL 1
01/04/2017
Luch-Energiya
2
-
2
Volgar Astrakhan
FNL 1
26/03/2017
Luch-Energiya
0
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 1
19/03/2017
FK Bałtika
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
12/03/2017
Luch-Energiya
0
-
2
Dinamo Moskwa
FNL 1
08/03/2017
Enisey
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
26/11/2016
Luch-Energiya
1
-
3
Tyumen
FNL 1
19/11/2016
Luch-Energiya
1
-
0
Szynnik Jarosław
FNL 1
13/11/2016
Luch-Energiya
0
-
3
FK Sokol Saratov
FNL 1
09/11/2016
Fakieł Woroneż
0
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
05/11/2016
Luch-Energiya
2
-
1
FK Kubań Krasnodar
FNL 1
30/10/2016
Sibir
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
22/10/2016
Luch-Energiya
2
-
0
FK Chimki
FNL 1
15/10/2016
SKA-Chabarowsk
0
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
08/10/2016
Luch-Energiya
0
-
1
Tambov
FNL 1
02/10/2016
FC Tosno
1
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
26/09/2016
Luch-Energiya
0
-
0
Spartak Moskwa 2
FNL 1
17/09/2016
Luch-Energiya
1
-
0
FK Neftekhimik
FNL 1
10/09/2016
Spartak Nalchik
0
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
03/09/2016
Volgar Astrakhan
3
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
28/08/2016
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
21/08/2016
Luch-Energiya
1
-
1
FK Bałtika
FNL 1
17/08/2016
Dinamo Moskwa
3
-
2
Luch-Energiya
FNL 1
13/08/2016
Luch-Energiya
0
-
2
Enisey
FNL 1
06/08/2016
Tyumen
0
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
31/07/2016
Szynnik Jarosław
3
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
27/07/2016
FK Sokol Saratov
1
-
0
Luch-Energiya
FNL 1
23/07/2016
Luch-Energiya
0
-
2
Fakieł Woroneż
FNL 1
16/07/2016
FK Kubań Krasnodar
1
-
1
Luch-Energiya
FNL 1
11/07/2016
Luch-Energiya
1
-
0
Mordowija Sarańsk
FNL 1
więcej
Ostatnie mecze: Luch-Energiya
26/04/2020
FNL 1
Avangard Kursk
Luch-Energiya
18/04/2020
FNL 1
Czertanowo Moskwa
Luch-Energiya
12/04/2020
FNL 1
Luch-Energiya
FC Armavir
08/04/2020
FNL 1
FK Niżny Nowogród
Luch-Energiya
04/04/2020
FNL 1
Luch-Energiya
Mordowija Sarańsk
29/03/2020
FNL 1
SKA-Chabarowsk
Luch-Energiya
22/03/2020
FNL 1
Luch-Energiya
FK Bałtika
15/03/2020
FNL 1
Fakieł Woroneż
1
Luch-Energiya
0
09/03/2020
FNL 1
Chayka
1
Luch-Energiya
1
27/02/2020
Towarzyskie
Avangard Kursk
0
Luch-Energiya
0
24/02/2020
Towarzyskie
Luch-Energiya
0
Murom
0
23/11/2019
FNL 1
Torpiedo Moskwa
0
Luch-Energiya
2
17/11/2019
FNL 1
Spartak Moskwa 2
0
Luch-Energiya
2
13/11/2019
FNL 1
Szynnik Jarosław
3
Luch-Energiya
1
09/11/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Neftekhimik
2
03/11/2019
FNL 1
TOM Tomsk
4
Luch-Energiya
0
30/10/2019
Puchar Rosji
Achmat Grozny
5
Luch-Energiya
1
27/10/2019
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Krasnodar 2
1
23/10/2019
FNL 1
Rotor Volgograd
2
Luch-Energiya
0
19/10/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
Enisey
1
12/10/2019
FNL 1
Tekstilshchik
4
Luch-Energiya
3
05/10/2019
FNL 1
Luch-Energiya
2
Avangard Kursk
2
29/09/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
Czertanowo Moskwa
1
25/09/2019
Puchar Rosji
Luch-Energiya
1
Dinamo Moskwa
0
21/09/2019
FNL 1
FC Armavir
0
Luch-Energiya
0
14/09/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Niżny Nowogród
0
07/09/2019
FNL 1
Mordowija Sarańsk
1
Luch-Energiya
2
31/08/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
SKA-Chabarowsk
2
25/08/2019
FNL 1
FK Bałtika
0
Luch-Energiya
0
21/08/2019
Puchar Rosji
Chita
0
Luch-Energiya
1
18/08/2019
FNL 1
Luch-Energiya
3
Fakieł Woroneż
0
14/08/2019
FNL 1
Luch-Energiya
1
Chayka
1
10/08/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
Torpiedo Moskwa
1
03/08/2019
FNL 1
Luch-Energiya
2
Spartak Moskwa 2
4
28/07/2019
FNL 1
Luch-Energiya
2
Szynnik Jarosław
1
24/07/2019
FNL 1
FK Neftekhimik
1
Luch-Energiya
1
20/07/2019
FNL 1
Luch-Energiya
1
TOM Tomsk
1
13/07/2019
FNL 1
FK Krasnodar 2
1
Luch-Energiya
2
07/07/2019
FNL 1
Luch-Energiya
2
FK Chimki
5
25/05/2019
FNL 1
FK Chimki
2
Luch-Energiya
1
19/05/2019
FNL 1
Luch-Energiya
1
Fakieł Woroneż
0
11/05/2019
FNL 1
Luch-Energiya
2
Spartak Moskwa 2
0
04/05/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
Szynnik Jarosław
2
28/04/2019
FNL 1
Avangard Kursk
2
Luch-Energiya
2
24/04/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
PFK Soczi
1
20/04/2019
FNL 1
TOM Tomsk
0
Luch-Energiya
0
13/04/2019
FNL 1
Sibir
0
Luch-Energiya
0
07/04/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
Czertanowo Moskwa
0
30/03/2019
FNL 1
Tambov
2
Luch-Energiya
1
24/03/2019
FNL 1
Luch-Energiya
1
Tyumen
1
17/03/2019
FNL 1
Mordowija Sarańsk
0
Luch-Energiya
0
10/03/2019
FNL 1
Luch-Energiya
0
SKA-Chabarowsk
2
03/03/2019
FNL 1
FK Krasnodar 2
2
Luch-Energiya
1
24/11/2018
FNL 1
FC Armavir
1
Luch-Energiya
1
18/11/2018
FNL 1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
Luch-Energiya
1
14/11/2018
FNL 1
FK Bałtika
0
Luch-Energiya
2
10/11/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Niżny Nowogród
0
04/11/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
Rotor Volgograd
0
28/10/2018
FNL 1
Fakieł Woroneż
1
Luch-Energiya
1
24/10/2018
FNL 1
Spartak Moskwa 2
2
Luch-Energiya
2
20/10/2018
FNL 1
Szynnik Jarosław
0
Luch-Energiya
0
13/10/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
Avangard Kursk
0
06/10/2018
FNL 1
PFK Soczi
2
Luch-Energiya
2
30/09/2018
FNL 1
Luch-Energiya
2
TOM Tomsk
2
23/09/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
Sibir
0
19/09/2018
FNL 1
Czertanowo Moskwa
1
Luch-Energiya
1
15/09/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
Tambov
1
08/09/2018
FNL 1
Tyumen
0
Luch-Energiya
0
01/09/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
Mordowija Sarańsk
1
26/08/2018
FNL 1
SKA-Chabarowsk
0
Luch-Energiya
0
18/08/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Krasnodar 2
1
12/08/2018
FNL 1
Luch-Energiya
3
FC Armavir
0
08/08/2018
FNL 1
FK Niżny Nowogród
0
Luch-Energiya
0
04/08/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Bałtika
0
29/07/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
22/07/2018
FNL 1
Rotor Volgograd
1
Luch-Energiya
0
17/07/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Chimki
1
12/05/2018
FNL 1
Luch-Energiya
2
Krylja Sowietow Samara
0
06/05/2018
FNL 1
FK Niżny Nowogród
1
Luch-Energiya
0
02/05/2018
FNL 1
Luch-Energiya
2
Avangard Kursk
2
28/04/2018
FNL 1
Luch-Energiya
2
FK Kubań Krasnodar
2
21/04/2018
FNL 1
Rotor Volgograd
4
Luch-Energiya
2
15/04/2018
FNL 1
Fakieł Woroneż
3
Luch-Energiya
1
11/04/2018
FNL 1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Luch-Energiya
2
07/04/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
Enisey
1
31/03/2018
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Bałtika
0
24/03/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
Spartak Moskwa 2
1
17/03/2018
FNL 1
Tambov
2
Luch-Energiya
1
10/03/2018
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Orenburg
0
04/03/2018
FNL 1
Sibir
2
Luch-Energiya
0
22/11/2017
FNL 1
Luch-Energiya
4
Tyumen
2
18/11/2017
FNL 1
PFK Soczi
3
Luch-Energiya
2
12/11/2017
FNL 1
Luch-Energiya
3
Szynnik Jarosław
1
08/11/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Volgar Astrakhan
0
04/11/2017
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Chimki
1
29/10/2017
FNL 1
TOM Tomsk
0
Luch-Energiya
0
21/10/2017
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Niżny Nowogród
2
14/10/2017
FNL 1
Avangard Kursk
1
Luch-Energiya
2
07/10/2017
FNL 1
FK Kubań Krasnodar
0
Luch-Energiya
0
30/09/2017
FNL 1
Luch-Energiya
1
Rotor Volgograd
1
24/09/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Fakieł Woroneż
0
16/09/2017
FNL 1
Luch-Energiya
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
10/09/2017
FNL 1
Enisey
4
Luch-Energiya
0
06/09/2017
FNL 1
FK Bałtika
2
Luch-Energiya
1
02/09/2017
FNL 1
Spartak Moskwa 2
1
Luch-Energiya
3
27/08/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Tambov
0
19/08/2017
FNL 1
FK Orenburg
2
Luch-Energiya
0
14/08/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Sibir
2
09/08/2017
FNL 1
Tyumen
1
Luch-Energiya
2
05/08/2017
FNL 1
Luch-Energiya
1
PFK Soczi
2
30/07/2017
FNL 1
Szynnik Jarosław
1
Luch-Energiya
1
26/07/2017
FNL 1
Volgar Astrakhan
2
Luch-Energiya
0
22/07/2017
FNL 1
FK Chimki
2
Luch-Energiya
0
15/07/2017
FNL 1
Luch-Energiya
3
TOM Tomsk
0
08/07/2017
FNL 1
Krylja Sowietow Samara
2
Luch-Energiya
0
20/05/2017
FNL 1
Mordowija Sarańsk
1
Luch-Energiya
1
14/05/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Sibir
0
10/05/2017
FNL 1
FK Chimki
2
Luch-Energiya
2
06/05/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
SKA-Chabarowsk
2
29/04/2017
FNL 1
Tambov
1
Luch-Energiya
0
23/04/2017
FNL 1
Luch-Energiya
1
FC Tosno
1
17/04/2017
FNL 1
Spartak Moskwa 2
3
Luch-Energiya
0
12/04/2017
FNL 1
FK Neftekhimik
1
Luch-Energiya
1
08/04/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Spartak Nalchik
0
01/04/2017
FNL 1
Luch-Energiya
2
Volgar Astrakhan
2
26/03/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
19/03/2017
FNL 1
FK Bałtika
0
Luch-Energiya
0
12/03/2017
FNL 1
Luch-Energiya
0
Dinamo Moskwa
2
08/03/2017
FNL 1
Enisey
0
Luch-Energiya
0
26/11/2016
FNL 1
Luch-Energiya
1
Tyumen
3
19/11/2016
FNL 1
Luch-Energiya
1
Szynnik Jarosław
0
13/11/2016
FNL 1
Luch-Energiya
0
FK Sokol Saratov
3
09/11/2016
FNL 1
Fakieł Woroneż
0
Luch-Energiya
1
05/11/2016
FNL 1
Luch-Energiya
2
FK Kubań Krasnodar
1
30/10/2016
FNL 1
Sibir
0
Luch-Energiya
0
22/10/2016
FNL 1
Luch-Energiya
2
FK Chimki
0
15/10/2016
FNL 1
SKA-Chabarowsk
0
Luch-Energiya
1
08/10/2016
FNL 1
Luch-Energiya
0
Tambov
1
02/10/2016
FNL 1
FC Tosno
1
Luch-Energiya
2
26/09/2016
FNL 1
Luch-Energiya
0
Spartak Moskwa 2
0
17/09/2016
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Neftekhimik
0
10/09/2016
FNL 1
Spartak Nalchik
0
Luch-Energiya
1
03/09/2016
FNL 1
Volgar Astrakhan
3
Luch-Energiya
2
28/08/2016
FNL 1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Luch-Energiya
0
21/08/2016
FNL 1
Luch-Energiya
1
FK Bałtika
1
17/08/2016
FNL 1
Dinamo Moskwa
3
Luch-Energiya
2
13/08/2016
FNL 1
Luch-Energiya
0
Enisey
2
06/08/2016
FNL 1
Tyumen
0
Luch-Energiya
0
31/07/2016
FNL 1
Szynnik Jarosław
3
Luch-Energiya
1
27/07/2016
FNL 1
FK Sokol Saratov
1
Luch-Energiya
0
23/07/2016
FNL 1
Luch-Energiya
0
Fakieł Woroneż
2
16/07/2016
FNL 1
FK Kubań Krasnodar
1
Luch-Energiya
1
11/07/2016
FNL 1
Luch-Energiya
1
Mordowija Sarańsk
0
więcej
Ostatnie mecze: Tekstilshchik
26/04/2020
Tekstilshchik
-
FC Armavir
FNL 1
18/04/2020
FK Niżny Nowogród
-
Tekstilshchik
FNL 1
12/04/2020
Tekstilshchik
-
Mordowija Sarańsk
FNL 1
08/04/2020
SKA-Chabarowsk
-
Tekstilshchik
FNL 1
04/04/2020
FK Bałtika
-
Tekstilshchik
FNL 1
29/03/2020
Fakieł Woroneż
-
Tekstilshchik
FNL 1
22/03/2020
Tekstilshchik
-
Chayka
FNL 1
15/03/2020
Tekstilshchik
0
-
0
Torpiedo Moskwa
FNL 1
09/03/2020
Tekstilshchik
1
-
1
Spartak Moskwa 2
FNL 1
02/03/2020
Tekstilshchik
4
-
0
Torpedo Vladimir
Towarzyskie
25/02/2020
Helsingborgs IF
0
-
0
Tekstilshchik
Towarzyskie
18/02/2020
Banants Yerevan
1
-
2
Tekstilshchik
Towarzyskie
17/02/2020
Ararat-Armenia
0
-
0
Tekstilshchik
Towarzyskie
23/11/2019
Szynnik Jarosław
3
-
0
Tekstilshchik
FNL 1
17/11/2019
Tekstilshchik
1
-
2
FK Neftekhimik
FNL 1
13/11/2019
Tekstilshchik
0
-
2
TOM Tomsk
FNL 1
09/11/2019
Tekstilshchik
1
-
0
FK Krasnodar 2
FNL 1
03/11/2019
FK Chimki
2
-
1
Tekstilshchik
FNL 1
27/10/2019
Tekstilshchik
0
-
1
Rotor Volgograd
FNL 1
23/10/2019
Czertanowo Moskwa
1
-
0
Tekstilshchik
FNL 1
19/10/2019
Avangard Kursk
2
-
1
Tekstilshchik
FNL 1
12/10/2019
Tekstilshchik
4
-
3
Luch-Energiya
FNL 1
05/10/2019
FC Armavir
2
-
0
Tekstilshchik
FNL 1
29/09/2019
Tekstilshchik
0
-
2
FK Niżny Nowogród
FNL 1
21/09/2019
Mordowija Sarańsk
1
-
0
Tekstilshchik
FNL 1
14/09/2019
Tekstilshchik
3
-
1
SKA-Chabarowsk
FNL 1
08/09/2019
Tekstilshchik
1
-
5
FK Bałtika
FNL 1
31/08/2019
Tekstilshchik
1
-
4
Fakieł Woroneż
FNL 1
25/08/2019
Chayka
3
-
0
Tekstilshchik
FNL 1
21/08/2019
Szynnik Jarosław
1
-
0
Tekstilshchik
Puchar Rosji
18/08/2019
Torpiedo Moskwa
3
-
1
Tekstilshchik
FNL 1
14/08/2019
Spartak Moskwa 2
1
-
2
Tekstilshchik
FNL 1
10/08/2019
Tekstilshchik
1
-
1
Szynnik Jarosław
FNL 1
03/08/2019
FK Neftekhimik
1
-
2
Tekstilshchik
FNL 1
28/07/2019
TOM Tomsk
2
-
1
Tekstilshchik
FNL 1
24/07/2019
FK Krasnodar 2
1
-
1
Tekstilshchik
FNL 1
20/07/2019
Tekstilshchik
1
-
4
FK Chimki
FNL 1
13/07/2019
Rotor Volgograd
3
-
2
Tekstilshchik
FNL 1
07/07/2019
Tekstilshchik
0
-
1
Enisey
FNL 1
więcej
Ostatnie mecze: Tekstilshchik
26/04/2020
FNL 1
Tekstilshchik
FC Armavir
18/04/2020
FNL 1
FK Niżny Nowogród
Tekstilshchik
12/04/2020
FNL 1
Tekstilshchik
Mordowija Sarańsk
08/04/2020
FNL 1
SKA-Chabarowsk
Tekstilshchik
04/04/2020
FNL 1
FK Bałtika
Tekstilshchik
29/03/2020
FNL 1
Fakieł Woroneż
Tekstilshchik
22/03/2020
FNL 1
Tekstilshchik
Chayka
15/03/2020
FNL 1
Tekstilshchik
0
Torpiedo Moskwa
0
09/03/2020
FNL 1
Tekstilshchik
1
Spartak Moskwa 2
1
02/03/2020
Towarzyskie
Tekstilshchik
4
Torpedo Vladimir
0
25/02/2020
Towarzyskie
Helsingborgs IF
0
Tekstilshchik
0
18/02/2020
Towarzyskie
Banants Yerevan
1
Tekstilshchik
2
17/02/2020
Towarzyskie
Ararat-Armenia
0
Tekstilshchik
0
23/11/2019
FNL 1
Szynnik Jarosław
3
Tekstilshchik
0
17/11/2019
FNL 1
Tekstilshchik
1
FK Neftekhimik
2
13/11/2019
FNL 1
Tekstilshchik
0
TOM Tomsk
2
09/11/2019
FNL 1
Tekstilshchik
1
FK Krasnodar 2
0
03/11/2019
FNL 1
FK Chimki
2
Tekstilshchik
1
27/10/2019
FNL 1
Tekstilshchik
0
Rotor Volgograd
1
23/10/2019
FNL 1
Czertanowo Moskwa
1
Tekstilshchik
0
19/10/2019
FNL 1
Avangard Kursk
2
Tekstilshchik
1
12/10/2019
FNL 1
Tekstilshchik
4
Luch-Energiya
3
05/10/2019
FNL 1
FC Armavir
2
Tekstilshchik
0
29/09/2019
FNL 1
Tekstilshchik
0
FK Niżny Nowogród
2
21/09/2019
FNL 1
Mordowija Sarańsk
1
Tekstilshchik
0
14/09/2019
FNL 1
Tekstilshchik
3
SKA-Chabarowsk
1
08/09/2019
FNL 1
Tekstilshchik
1
FK Bałtika
5
31/08/2019
FNL 1
Tekstilshchik
1
Fakieł Woroneż
4
25/08/2019
FNL 1
Chayka
3
Tekstilshchik
0
21/08/2019
Puchar Rosji
Szynnik Jarosław
1
Tekstilshchik
0
18/08/2019
FNL 1
Torpiedo Moskwa
3
Tekstilshchik
1
14/08/2019
FNL 1
Spartak Moskwa 2
1
Tekstilshchik
2
10/08/2019
FNL 1
Tekstilshchik
1
Szynnik Jarosław
1
03/08/2019
FNL 1
FK Neftekhimik
1
Tekstilshchik
2
28/07/2019
FNL 1
TOM Tomsk
2
Tekstilshchik
1
24/07/2019
FNL 1
FK Krasnodar 2
1
Tekstilshchik
1
20/07/2019
FNL 1
Tekstilshchik
1
FK Chimki
4
13/07/2019
FNL 1
Rotor Volgograd
3
Tekstilshchik
2
07/07/2019
FNL 1
Tekstilshchik
0
Enisey
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin