PAOK zainteresowany Jevticiem i Pazdanem!

2 lata temu PAOK zainteresowany Jevticiem i Pazdanem!
fot. FotoPyk

Jak podają WP SportoweFakty, PAOK Saloniki interesuje się czołowymi piłkarzami Lecha Poznań i Legii Warszawa.

Zimą z tej drugiej do Grecji przeniósł się już Aleksandar Prijović. Od tamtej pory 27-latek rozegrał 20 spotkań w koszulce PAOK-u, strzelając w nich 10 goli i notując asystę. Zgodnie z doniesieniami wyżej wymienionego źródła, nie można wykluczyć, że niebawem będzie on miał w zespole dawnego kolegę bądź kolegów z Ekstraklasy.

Na celowniku Greków znajdują się bowiem Darko Jevtić oraz Michał Pazdan. Jeśli chodzi o tego pierwszego, PAOK chciał go pozyskać już latem zeszłego roku. Grecy proponowali za niego Lechowi 800 tysięcy euro, ale „Kolejorz” odrzucił ofertę. Teraz mają być gotowi wyłożyć na niego ponad milion euro.

O przyszłości Jevticia może zadecydować los innego zawodnika Lecha, Jana Bednarka. Jeśli Southampton faktycznie zapłaciłby bowiem za niego
anonsowane 6,5 miliona euro, poznaniacy mogą nie być skłonni sprzedawać kolejnego zawodnika.

Sytuacja z Pazdanem jest bardziej klarowna. W jego umowę z Legią wpisana jest bowiem klauzula odstępnego w wysokości 2,5 miliona euro. Grecy są w stanie ją aktywować, ale nie wiadomo póki co, jak na takie przenosiny zapatruje się sam obrońca. Warto jednak dodać, że miał on już wypytywać o PAOK wspomnianego Prijovicia.

Pazdanem interesuje się jeszcze m.in. Olympiakos, którego trenerem został były opiekun Legii,
Besnik Hasi. ŹRÓDŁO
WP SportoweFakty
TAGI: Polska Grecja Legia Warszawa PAOK Saloniki Michał Pazdan Aleksandar Prijović Darko Jevtić
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.