Sky Sports: Gigant mówi „pas” w sprawie Alexisa!

12 miesięcy temu Sky Sports: Gigant mówi „pas” w sprawie Alexisa!

Sky Sports przedstawiło najnowsze wieści w sprawie przyszłości Alexisa Sáncheza.

Do pewnego momentu wydawało się, że gwiazdor Arsenalu, którego umowa wygasa 30 czerwca tego roku, już na pewno zostanie zawodnikiem Manchesteru City. Zawodnik doszedł do porozumienia z klubem z Etihad i przed „The Citizens”  miała pozostać już tylko sprawa dogadania się z Kanonierami”.


W czwartek „The Guardian” niespodziewanie poinformował, że do rywalizacji o podpis Alexisa wmieszał się Manchester United. „Czerwone Diabły” miały zgłosić się do Arsenalu
z propozycją rzędu 25 milionów funtów. Do tego MU przebił rywala zza miedzy również, jeśli chodzi o ofertę dla samego piłkarza.

Teraz Sky Sports podaje, że „The Citizens” nie zamierzają zapłacić zimą za Alexisa więcej niż 20 milionów funtów. Wciąż nie przesądza to w stu procentach o jego transferze do MU, ponieważ Arsenal oczekuje więcej niż 25 milionów, ale brytyjscy dziennikarze nie mają wątpliwości - włodarze City są skłonni pogodzić się z tym, że Alexis jednak nie trafi na Etihad.

BBC zwraca uwagę na to, iż wpływ na decyzję MC mogą mieć najnowsze wiadomości o stanie zdrowia Gabriela Jesusa. Przerwa w grze Brazylijczyka nie będzie bowiem tak długa jak przypuszczano. W piątek Pep Guardiola poinformował, że 20-latek, który kilkanaście dni temu uszkodził uszkodził więzadło poboczne piszczelowe w lewym kolanie, może być dostępny do gry
nawet w ciągu dwóch, trzech tygodni. ŹRÓDŁO
Sky Sports I BBC
TAGI: Anglia Chile Arsenal FC Manchester City FC Manchester United FC Alexis Alejandro Sánchez Sánchez
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.