OFICJALNIE: Ndong w Watfordzie
2018-01-31 20:06:12; Aktualizacja: 7 lat temu
Didier Ndong związał się umową z Watfordem.
Gabończyk zakończył w środę testy medyczne, po czym został zaprezentowany jako nowy nabytek „Szerszeni”. 23-latek trafi na Vicarage Road na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Klub zagwarantował sobie opcję pierwokupu zawodnika.
Didier Ndong został sierpniu 2016 roku autorem najdroższej transakcji w historii Sunderlandu. „Czarne Koty” zapłacili wówczas FC Lorient za jego transfer 13,5 miliona funtów/
Pomocnik w ubiegłym sezonie rozegrał 31 spotkań w Premier League, za które otrzymał dobre recenzje. Jego dorobek to jeden gol i jedna asysta. Z kolei w bieżących rozgrywkach wystąpił w 18 meczach na zapleczu elity i zanotował trzy asysty.
Ndong jest trzecim zimowym wzmocnieniem Watfordu. Wcześniej do zespołu dołączyli Gerard Deulofeu i Dodi Lukebakio.


![Prowadził zespół w drugiej lidze. Został selekcjonerem potencjalnego rywala Polski na Mistrzostwach Świata 2026 [OFICJALNIE]](img/photos/84051/170x113/tunezja.jpg)




![Istotny szczegół w sprawie transferu piłkarza Arki Gdynia [POTWIERDZONE]](img/photos/110700/170x113/hide-vitalucci.jpg)


![Prowadził zespół w drugiej lidze. Został selekcjonerem potencjalnego rywala Polski na Mistrzostwach Świata 2026 [OFICJALNIE]](img/photos/84051/90x60/tunezja.jpg)




![Istotny szczegół w sprawie transferu piłkarza Arki Gdynia [POTWIERDZONE]](img/photos/110700/90x60/hide-vitalucci.jpg)




