Sprzeczne informacje dotyczące Luisa Enrique. Dwaj giganci dalej w grze

rok temu
Sprzeczne informacje dotyczące Luisa Enrique. Dwaj giganci dalej w grze
fot. FotoPyk

Cały czas nie wiadomo, z którym klubem w najbliższych tygodniach zwiąże się Luis Enrique.

Były opiekun Barcelony od wielu tygodni łączony jest z powrotem na ławkę trenerską. Im bliżej końca sezonu, tym jest to bardziej prawdopodobne. 47-latek od początku zaznaczał bowiem, że zależy mu na objęciu zespołu przed nowymi rozgrywkami, by w pełni go do nich przygotować.

Najnowsze doniesienia europejskich mediów są nieco sprzeczne, choć łączy je jedno - Enrique najprawdopodobniej zacznie pracę w Londynie. Zdaniem katalońskiego „Sportu” jest on coraz bliżej podpisania umowy z Chelsea, z którą po rozgrywkach 2017/2018 ma się pożegnać Antonio Conte. Według powyższego źródła Enrique odbył już rozmowy z włodarzami „The Blues” i to właśnie ekipę „The Blues” chciałby przejąć najbardziej. „Sport” dodał, że znajduje się on również na celowniku Arsenalu, ale w jego przypadku jest tylko jedną z wielu opcji.

„L'Equipe” sugeruje z kolei, że to właśnie „Kanonierzy” są najbliżej nawiązania współpracy z Enrique. Tutaj również miały odbyć się już konkretne negocjacje. Nie bez znaczenia ma być fakt, że w Arsenalu pracuje aktualnie Raul Sanllehí, z którym szkoleniowiec doskonale zna się z Barcelony.

Lada moment wszystko powinno się wyjaśnić. Niewykluczone, że Enrique podejmie ostateczną decyzję odnośnie swojej przyszłości nawet w najbliższych dniach.ŹRÓDŁO
Sport I L'Equipe
TAGI: Trenerzy Luis Enrique Arsenal FC Chelsea FC Anglia Hiszpania
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0232 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.