Wagner tłumaczy decyzję o rezygnacji z gry dla reprezentacji Niemiec

9 miesięcy temu
Wagner tłumaczy decyzję o rezygnacji z gry dla reprezentacji Niemiec
fot. Bayern Monachium

Sandro Wagner poinformował, dlaczego zdecydował się na zrezygnowanie z dalszej gry dla reprezentacji Niemiec.

Niemiecki piłkarz pół roku temu przeniósł się z Hoffenheim do Bayernu Monachium, by zostać zmiennikiem dla Roberta Lewandowskiego. 30-letni snajper od wielu miesięcy powtarzał w wywiadach, że jest najlepszym niemieckim napastnikiem i częściowo potwierdzał to w grze. Dotychczas Wagner zdobył dla zespołu Joachima Löwa 5 goli w 8 spotkaniach.

Tym większym rozczarowaniem dla 30-latka musiała być chwila, gdy niemiecki selekcjoner przedstawił wstępną listę z 27 zawodnikami, którzy mają szansę pojechać na Mistrzostwa Świata do Rosji. Wśród wybranych zabrakło Sandro Wagnera. Napastnik Bayernu Monachium zareagował na tę wiadomość płaczem, co udokumentowano na zdjęciach z treningu „Die Roten”.

W środę wieczorem w „Bildzie” pojawił się artykuł na temat decyzji Sandro Wagnera o rezygnacji z dalszej gry dla reprezentacji Niemiec. 30-latek wytłumaczył, dlaczego nie chce dłużej grać dla Joachima Löwa.

- Natychmiast rezygnuję z drużyny narodowej. Dla mnie jest jasne, że ze względu na moją otwartość, szczerość i bezpośredniość nie pasuję pod względem charakteru do selekcjonera reprezentacji Niemiec. Życzę moim chłopcom wszystkiego najlepszego w Rosji i mam nadzieję, że powrócą z tytułem mistrzów świata. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie byłem rozczarowany.

- Najważniejsza rzecz w mojej profesjonalnej karierze jest dość oczywista, to możliwość ponownej gry dla Bayernu Monachium, klubu który kocham – zapewnił Wagner.


ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Niemcy Sandro Wagner Bayern Monachium
Zobacz również
OFICJALNIE: Zuber w Stuttgarcie
3 godziny temu  
0
Özil zaoferowany dwóm klubom
9 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.