Cristiano Ronaldo ZASKOCZYŁ wypowiedzią po triumfie w Lidze Mistrzów

9 miesięcy temu
Cristiano Ronaldo ZASKOCZYŁ wypowiedzią po triumfie w Lidze Mistrzów

Real Madryt pokonał Liverpoolu w finale Ligi Mistrzów (3:1) i po raz trzeci z rzędu sięgnął po najcenniejsze klubowe trofeum na Starym Kontynencie.

W decydującym spotkaniu w Kijowie na listę strzelców nie zdołał się wpisać Cristiano Ronaldo. Reprezentant Portugalii miał jednak olbrzymi wpływ na osiągnięty wynik przez „Królewskich” i może się cieszyć już z piątego zwycięstwa w tych prestiżowych rozgrywkach, w tym czwartego w barwach Realu Madryt.

Doświadczony zawodnik nie ukrywał zadowolenia po zdobyciu najcenniejszego klubowego pucharu, ale dość niespodziewanie poddał w wątpliwości swoje dalsze kontynuowanie kariery w szeregach hiszpańskiego zespołu.

- Ważną rzeczą dla nas było odniesienie zwycięstwa i zapisanie się w historii. Teraz cieszę się po zdobyciu pucharu. W tej drużynie i z tymi kibicami było mi cudownie - zaczął Cristiano Ronaldo.

- Bardzo miło było być w Realu Madryt. W ciągu kilku następnych dni udzielę odpowiedzi kibicom i poinformuję o przyszłości - kontynuował Portugalczyk.

- Teraz cieszymy się chwilą. Przyszłość każdego gracza w tym momencie nie jest ważna, bo przeszliśmy do historii - zakończył doświadczony zawodnik.

Nie wiadomo, co oznaczają słowa 33-letniego piłkarza, ale już wywołały one w hiszpańskich mediach falę plotek o możliwym odejściu Cristiano Ronaldo.

Obecna umowa Portugalczyka obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, ale oczekiwał on podpisania nowego kontraktu ze zdecydowaną podwyżką zarobków.ŹRÓDŁO
beIN Sport
TAGI: Liverpool FC Real Madryt CF Anglia Hiszpania Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.