Nie tylko Lewandowski chce odejść. Czterech graczy Bayernu na wewnętrznej liście transferowej!

9 miesięcy temu
Nie tylko Lewandowski chce odejść. Czterech graczy Bayernu na wewnętrznej liście transferowej!

Thiago Alcántara, Jérôme Boateng, Arturo Vidal i Juan Bernat mogą opuścić szeregi Bayernu Monachium przed rozpoczęciem nowego sezonu - poinformował Christian Falk.

Coraz czarniejsze chmury zbierają się nad „Bawarczykami”. Ekipa z Allianz Areny może przystąpić do kolejnych rozgrywek bez swojego najlepszego strzelca - Roberta Lewandowskiego. Agent kapitana reprezentacji Polski przyznał otwarcie, że środkowy napastnik nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych, ponieważ chce spróbować swoich sił w nowym otoczeniu (więcej - TUTAJ).

Według Christiana Falka ze „Sport Bilda”, 29-letni zawodnik nie jest jedynym piłkarzem, który może rozstać się z Bayernem w trakcie letniego okienka transferowego.

Zdaniem dobrze poinformowanego dziennikarza, włodarze drużyny z Monachium zamierzają zgodzić się na sprzedaż Thiago Alcántary, Jérôme'a Boatenga, Arturo Vidala i Juana Bernata, jeżeli do ich siedziby wpłynie wyjątkowo atrakcyjna oferta ze strony zainteresowanych nimi zespołów.

Pierwsi dwaj zawodnicy nie czują się ostatnio najlepiej w drużynie „Bawarczyków” i w dodatku są zaniepokojeni ostatnimi ruchami włodarzy klubu, którzy w miejsce Juppa Heynckesa zatrudnili mniej doświadczonego Niko Kovača. Ponadto w mediach już wcześniej pojawiały się doniesienia mówiące o tym, że Boateng coraz bardziej zastanawia się nad przeprowadzką do jednej z czołowych zagranicznych drużyn (więcej - TUTAJ). Gdyby do tego doszło to jego miejsce w klubie mógłby zająć Kevin Vogt (więcej - TUTAJ).

Niepewny swojej najbliższej przyszłości w Monachium jest także Arturo Vidal. Reprezentant Chile wypadł w końcówce sezonu z kadry niemieckiego zespołu z powodu kontuzji i na rok przed wygaśnięciem obowiązującego kontraktu jest gotowy do ponownego zagoszczenia na boiskach Serie A.

O najbardziej prawdopodobnym i najmniej zaskakującym transferze możemy mówić w przypadku Juana Bernata. Hiszpan od dłuższego czasu nie odgrywa znaczącej roli w Bayernie i bardzo mu zależy na opuszczeniu szeregów „Bawarczyków” przed rozpoczęciem nowych rozgrywek.ŹRÓDŁO
Christian Falk (Sport Bild)
TAGI: Bayern Monachium Thiago Alcántara do Nascimiento Jérôme Boateng Arturo Erasmo Vidal Pardo Juan Bernat Velasco Niemcy Hiszpania Chile
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.