MEDIA: Real Madryt pozyska dwóch nowych „galácticos”

8 miesięcy temu
MEDIA: Real Madryt pozyska dwóch nowych „galácticos”

Jak podają hiszpańskie media, Real Madryt pozyska latem dwie gwiazdy.

We wtorek z zespołem „Królewskich” pożegnał się Cristiano Ronaldo, który zdecydował się na kontynuowanie kariery w Juventusie. Wypełnienie po nim luki w drużynie będzie oczywiście bardzo trudne, ale Real zamierza to zrobić z przytupem.

Zgodnie z doniesieniami COPE oraz „Marki” madrytczycy nie pozyskają jednej, tylko dwie duże ofensywne gwiazdy.

Celem numer jeden dla „Królewskich” pozostaje Neymar, który obecnie reprezentuje barwy Paris Saint-Germain. Pomóc w przeprowadzeniu takiej transakcji musiałby jednak sam zawodnik. Włodarze PSG nie zamierzają się z nim bowiem żegnać. Od dawna wiadomo, że taki transfer będzie o wiele bardziej prawdopodobny już po sezonie 2018/2019.

Numerem dwa jest klubowy kolega Neymara, Kylian Mbappé. Jego sprowadzenie tego lata również będzie jednak trudne do zrealizowania. Zdaniem „Marki” największym problemem w jego przypadku nie są pieniądze, a podejście do całej sprawy młodego Francuza.

W tym momencie najbardziej prawdopodobny wydaje się transfer Edena Hazarda. Gwiazdor Chelsea od kilku okien transferowych łączony jest z przeprowadzką do stolicy Hiszpanii, a odejście Ronaldo jeszcze bardziej zbliżyło do siebie obie strony.

„Marca” pisze również, że Real ma pewne wątpliwości odnośnie realizacji transferu Harry'ego Kane'a. Jego klasa jest niepodważalna, ale w przeszłości angielscy piłkarze mieli problemy z szybką adaptacją na Półwyspie Iberyjskim. Do tego dochodzi osoba prezesa Tottenhamu, Daniela Levy'ego, który uchodzi za jednego z najtwardszych negocjatorów w środowisku piłkarskim.

COPE precyzuje, że Real będzie dążył do zakontraktowania gwiazdy błyszczącej nie tylko na boisku, ale też poza nim, która zostanie następcą Ronaldo również na polu marketingowym, a także skutecznego napastnika, którego głównym celem będzie przynajmniej zbliżenie się do strzeleckich statystyk Portugalczyka.ŹRÓDŁO
COPE I Marca
TAGI: Hiszpania Real Madryt CF Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Francja Kylian Hazard Neymar Eden Michael Hazard Harry Edward Kane Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.