Kulisy odsunięcia Peszki od zespołu Lechii. „Pojeb*** ci się?!”

3 miesiące temu
Kulisy odsunięcia Peszki od zespołu Lechii. „Pojeb*** ci się?!”
fot. FotoPyk

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” przedstawił nieco więcej informacji na temat odsunięcia Sławomira Peszki od zespołu Lechii Gdańsk.

Decyzja ta została podjęta kilka dni temu. „Peszko został odsunięty od pierwszego zespołu z powodu niesubordynacji podczas treningu. Szczegóły pozostają wewnętrzną kwestią klubu i drużyny” - podało tylko biuro prasowe klubu z Gdańska.

Media od początku sugerowały, że doszło do scysji 33-latka z jednym z asystentów trenera Lechii, Piotra Stokowca. Zgodnie z doniesieniami Wołosika na treningu faktycznie doszło do wymiany zdań między 44-krotnym reprezentantem Polski a Maciejem Kalkowskim. „Gdzie ty k... grałeś?! Poj...ło ci się?!” - rzucił podobno w jego kierunku Peszko.

Panowie szybko podali sobie ręce na znak zgody, ale Stokowiec i tak odsunął zawodnika od zespołu. Wszystkie informacje przekazał również działaczom klubu, którzy mają ostatecznie zdecydować o losie skrzydłowego. Niewykluczone, że niebawem pożegna się on z Lechią.

Peszko rozegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie - w lipcu z Jagiellonią Białystok. W jego trakcie brutalnie sfaulował Arvydasa Novikovasa. Komisja Ligi zawiesiła go za to na trzy miesiące. Termin dyskwalifikacji mija. Peszko miał być uprawniony do gry w derbach z Arką Gdynia, które odbędą się 27 października, ale z uwagi na zaistniałą sytuację możemy nie zobaczyć go na murawie.ŹRÓDŁO
Piotr Wołosik I Przegląd Sportowy
TAGI: Sławomir Peszko Polska Kary Lechia Gdańsk
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.