Wisła Kraków się nie zatrzymuje. „Biała Gwiazda” pracuje nad jeszcze jednym wzmocnieniem

2 miesiące temu
Wisła Kraków się nie zatrzymuje. „Biała Gwiazda” pracuje nad jeszcze jednym wzmocnieniem
fot. Rangers FC

Carlos Peña znalazł się na celowniku Wisły Kraków.

Pomimo problemów finansowych krakowski klub jest nad podziw aktywny na rynku transferowym. W ostatnich dniach poinformowano oficjalnie o pozyskaniu młodzieżowego reprezentant Ghany, Emmanuela Kumaha, a lada dzień nowym piłkarzem Wisły zostanie David Tijanić. W tę transakcję zamieszany jest jeden z krakowskich biznesmenów, który w przeszłości wspierał klub.

Okazuje się jednak, że nie musi być to wcale ostatnie wzmocnienie trzynastokrotnego mistrza Polski tej zimy. W orbicie zainteresowań znajduje się bowiem były reprezentant Meksyku Carlos Peña.

Środkowy pomocnik jest w Polsce od wtorku. Pierwotnie miał dołączyć do GKS-u Tychy, ale na horyzoncie pojawiła się opcja krakowska, co skutkowało upadkiem negocjacji z pierwszoligowcem.

28-latek w piątek pojawił się w Krakowie, by rozpocząć rozmowy na temat jego przeprowadzki do drużyny Macieja Stolarczyka. Na razie nie zostało jeszcze osiągnięte porozumienie. Sprawa jest dość skomplikowana, ale rozwojowa. Cała operacja jest powiązana z meksykańskim sponsorem, który już wkrótce może zagościć na koszulkach Wisły.

Peña to wychowanek ekipy CF Pachuca. Od 2017 roku był związany z Rangersami. Ostatnie 12 miesięcy spędził natomiast na wypożyczeniach w ojczyźnie, a więc w Cruz Azul i Necaxie. Obecnie jest wolnym zawodnikiem. 

Rozgrywający ma na swoim koncie 19 meczów i dwie bramki w reprezentacji Meksyku. Wziął z nią też udział w Mistrzostwach Świata w 2014 roku.
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0254 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.