Evra do byłego kolegi z boiska: Jesteś chu*****. Uważaj, bo w końcu się spotkamy

3 miesiące temu
Evra do byłego kolegi z boiska: Jesteś chu*****. Uważaj, bo w końcu się spotkamy

Patrice Evra za pośrednictwem Instagrama odpowiedział na krytykę ze strony Jérôme'a Rothena.

W środę Manchester United wyeliminował z Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain (3:1), niespodziewanie odrabiając stratę z pierwszego meczu. Po ostatnim gwizdku Evra nie ukrywał radości z takiego wyniku. Francuz, który w przeszłości występował w MU (a za młodu szkolił się przez chwilę w Paryżu) opublikował w sieci filmik z Paulem Pogbą.

Rothenowi, byłemu zawodnikowi PSG, który wcześniej grał z Evrą w AS Monaco, niezbyt się to spodobało. - Przebywasz w otoczeniu władz oraz sponsorów PSG i robisz coś takiego? Szanuj ludzi, którzy są na stadionie i nie skacz z radości. Idź robić to w szatni MU. Pogba? Nie ma problemu. Jest zawodnikiem United. Ale ty Patrice? Takich rzeczy się nie robi. Twoja postawa jest skandaliczna - powiedział m.in. 40-latek.

Evra postanowił odpowiedzieć byłemu koledze z boiska.

- Słyszałem, że Jérôme coś o mnie powiedział. Nie wierzyłem, ale potem zobaczyłem filmik. Jesteś efektem dziurawej prezerwatywy. Ups, przepraszam pana, panie Rothen. Lubię twojego tatę. Wiem, że jesteś zły. Czy nie jesteś moim małym blondynkiem? Skończy się to tak, że następnym razem, gdy się spotkamy, dostaniesz ode mnie w twarz.

- Nie rzucam słów na wiatr. Wiesz, że w końcu się zobaczymy. Kiedyś jedliśmy z tego samego talerza, a teraz mówisz takie rzeczy? Jesteś słonym chu*****. Pamiętam, jak „L'Equipe” oceniało wszystkich w drużynie na 7. Ty dostałeś 5 i przywiązywałeś do tego taką wagę, że dzwoniłeś z pretensjami do dziennikarza.

- Przestań gadać bzdury, kłamać. Uważaj, bo nasze drogi w końcu się skrzyżują - stwierdził 37-latek. Z reguły publikuje on na Instagramie humorystyczne filmy, ale wydaje się, że tym razem nie żartuje.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.