Ojciec Juana Maty: Manchester United zaproponował nowy kontrakt, ale mamy inne opcje

2 miesiące temu
Ojciec Juana Maty: Manchester United zaproponował nowy kontrakt, ale mamy inne opcje
fot. EPA/PAP/Red Zone

Cały czas niejasna jest przyszłość Juna Maty, którego obecna umowa wygasa w po zakończeniu bieżącego sezonu. Pomimo tego, jak zapewnia jego ojciec, hiszpański rozgrywający ma kilka ofert, w tym tę z Manchesteru United.

Od dawien dawna 30-latek jest łączony z Barceloną. Pogłoski napędza fakt, że jego umowa z Manchesterem United traci ważność 30 czerwca 2019 roku. Tym samym, jeśli nie dojdzie do podpisania porozumienia, latem gracz będzie dostępny za darmo.

Według ojca 41-krotnego reprezentanta Hiszpanii „Czerwone Diabły” chcą uniknąć jego starty i w związku z tym przedstawiły mu ofertę nowego kontraktu. Gracz ma jednak propozycje z innych klubów.

– Manchester United zaproponował nam odnowienie kontraktu, jesteśmy bardzo szczęśliwi – zdradził w rozmowie z Cadena SER.

– Ale są też propozycje zespołów, które grają w Ligi Mistrzów. Być może Hiszpania, ale dziś nie jest odpowiedni dzień na taką rozmowę. Nie została podjęta jeszcze żadna decyzja – stwierdził.

Przy okazji ojciec Juana Maty odrzucił możliwość zatrudnienia w jednym z czołowych klubów Premier League.

– Manchester City? To nie byłaby idealna opcja. Istnieją dwie możliwości, które nie wchodzą w grę: Liverpool i Manchester City. Musimy szanować fanów Manchesteru United, Mata jest tu bardzo kochany – zapewnił.

W bieżącej kampanii 30-latek rozegrał 29 spotkań w koszulce „Czerwonych Diabłów”,  a swoją obecność na boisku zaznaczył pięcioma trafieniami i trzema ostatnimi podaniami. | AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.