De Rossi: Kiedy będę chciał odejść, zrobię to tak jak powinien 30-letni facet
2012-08-21 15:34:14; Aktualizacja: 13 lat temu
Daniele De Rossi był zaskoczony, że zwołana na dzisiaj konferencja prasowa wydała się wszystkim powiązana z zainteresowaniem jego osobą Manchesteru City.
Zawodnik wyjaśnił, że to wcześniej zaplanowane przedsezonowe spotkanie z dziennikarzami, a nie okazja do zakomunikowania o transferze do angielskiego klubu. - Dla mnie to normalna konferencja, nie ogłoszenie Trzeciej Wojny Światowej - skomentował.
- Mogę jedno obiecać - jeśli kiedykolwiek pomyślę o odejściu, w co wątpię - tak ze względu na pieniądze czy grę w Lidze Mistrzów, to przyjdę tutaj, usiądę naprzeciwko mikrofonów, i zrobię to tak, jak powinien 30-letni facet - zapewnił De Rossi.
- Chciałbym powiedzieć, że jestem tutaj w Romie szczęśliwy, nigdy nie prosiłem o możliwość transferu.
Zawodnik skomentował również decyzję o wyborze nowego trenera. - Szczerze mówiąc, na koniec sezonu chciałem Montellę, ponieważ był moim kolegą z zespołu i znam go. Nie mam jednak żadnego problemu z Zemanem. Takie informacje to wierutne kłamstwo. Owszem, początkowo miałem wątpliwości co do jego osoby, ale wszystko zmieniło się wraz z pierwszym spotkaniem z nim.
- Przyznaję, jeden klub, ktory wszyscy dobrze znacie, złożył zapytanie. Jeden lub dwa inne. Były to jednak tylko rozmowy.
- Nie wiem czy Roma chce mnie sprzedać. Zgaduję, że na mnie liczą, przecież dali mi świetny kontrakt w lutym. Zapytajcie działaczy.


![Szalony wieczór w Lidze Mistrzów! Gol bramkarza, trafienie Roberta Lewandowskiego i parę niespodzianek [WIDEO]](img/photos/115025/170x113/fk-bodo-glimt.jpg)


![Coś nieprawdopodobnego! Bramkarz strzela gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów na wagę awansu [WIDEO]](img/photos/115027/170x113/anatolij-trubin.jpg)


![Rozwiązał umowę ze Śląskiem Wrocław i zaliczył egzotyczny transfer [OFICJALNIE]](img/photos/115024/170x113/besar-halimi.jpg)

![Szalony wieczór w Lidze Mistrzów! Gol bramkarza, trafienie Roberta Lewandowskiego i parę niespodzianek [WIDEO]](img/photos/115025/90x60/fk-bodo-glimt.jpg)


![Coś nieprawdopodobnego! Bramkarz strzela gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów na wagę awansu [WIDEO]](img/photos/115027/90x60/anatolij-trubin.jpg)


![Rozwiązał umowę ze Śląskiem Wrocław i zaliczył egzotyczny transfer [OFICJALNIE]](img/photos/115024/90x60/besar-halimi.jpg)


![Górnik Zabrze wypożyczył środkowego obrońcę [OFICJALNIE]](img/photos/113830/170x113/maksymilian-pingot.jpg)



