Mendes: Ronaldo nie wróci do United

5 lat temu
Ronaldo zostanie w Realu na zawsze - twierdzi Mendes | Fot. Uefa.com

Agent Cristiano Ronaldo Jorge Mendes w wywiadzie przyznał, że jego klient nie ma zamiaru wracać do Manchesteru United.

W mediach coraz częściej porusza się temat ewentualnego powrotu Ronaldo do swojego poprzedniego zespołu. „Czerwone Diabły” oczywiście są otwarte na taką możliwość, ostatnio nawet podano informację, że działacze już zaczęli tworzyć kosztorys transferu Portugalczyka do United. Według pogłosek sam zawodnik też miał wyrażać chęć gry na Old Trafford. 

Działacze angielskiego klubu stwierdzili nawet, że mogliby pozyskać Ronaldo w wieku 40 lat, gdyby ten rzeczywiście zdecydował się tak długo kontynuować swoją przygodę z piłką. 

Wszystkie spekulacje ucina agent zawodnika „Królewskich”, Jorge Mendes. Portugalczyk, uznawany za najpotężniejszego człowieka w dzisiejszym futbolu, przyznał że jego klient na pewno nie zdecyduje się na odejście z Realu Madryt i dołączenie do Manchesteru. Ponadto dodał, że Ronaldo zamierza występować w klubie ze stolicy Hiszpanii do końca swojej zawodowej kariery.

- Cristiano jest i zawsze był szczęśliwy w Madrycie. Zamierza pobić wszystkie rekordy w Realu oraz zakończyć w tym klubie karierę - powiedział Mendes.

Portugalski agent podkreśla jednak sentyment, jakim Ronaldo darzy swój poprzedni klub.

- Ronaldo ma w sobie dużo miłości względem United, spędził tam sześć lat, teraz jednak myśli tylko o Realu i zamierza zostać tu na zawsze. Nie otrzymaliśmy za niego żadnej oferty, ponieważ kluby wiedzą, że jego odejście z Madrytu jest niemożliwe, nie warto nawet dzwonić i pytać o taką możliwość - dodał Mendes.

Oczywiście Jorge Mendes nie stroni od komplementów pod adresem swojego najbardziej wartościowego klienta. – Takiego piłkarza jak on nie będzie przez następne 500 lat. Jego marzeniem jest wygranie kolejnej Ligi Mistrzów. Nie wybiega za daleko w przyszłość. Nigdy nie jest usatysfakcjonowany i zawsze pragnie więcej. Nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Niemożliwym jest znalezienie drugiej takiej osoby w historii sportu - zakończył superagent Mendes.ŹRÓDŁO
Cadena COPE
TAGI: Real Madryt CF Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Jorge Mendes Portugalia Hiszpania
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0199 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.