Milanić: Mam kontrakt z Leeds, pojechałem na wakacje

5 lat temu
Darko Milanić | Fot. Leeds United A.F.C.

Darko Milanić, który do niedawna był jeszcze trenerem Leeds United, twierdzi, że wciąż nie został oficjalnie zwolniony z klubu, pomimo oświadczenia zarządu opublikowanego przed dwoma dniami.

Po ostatniej ligowej porażce z Wolverhampton Wanderers, klub z Elland Road zdecydował się na rozwiązanie umowy ze Słoweńcem (WIĘCEJ: http://transfery.info/70928,oficjalnie-milani-zwolniony-z-leeds). Obecnie drużyna plasuje się dopiero na 18 miejscu w tabeli, a od ostatnich sześciu pojedynków ani razu nie potrafiła wyjść zwycięsko.

Milanić przesiedział zaledwie miesiąc w angielskim klubie. Były trener austriackiego Sturm Graz przyznaje jednak, że nie żałuje podjętego wyzwania. Dodał również, że oczekiwał większego wsparcia od kontrowersyjnego Massimo Cellino - włoskiego właściciela Leeds. Co więcej, Darko uważa, że to on opuścił zespół, aniżeli został zwolniony.

- Mój kontrakt jeszcze nie wygasł. Po prostu przyznano mi płatny urlop - powiedział Milanić. - Przez ten okres muszę być w pełnej gotowości, aby ewentualnie powrócić do pracy na żądanie właściciela.

- Moja umowa wciąż jest ważna. Teraz jestem na wakacjach. Podpisałem kontrakt na dwa lata i nic się nie zmienia.

- Jeszcze przed ostatnim meczem ligowym miałem okazję usłyszeć wiele pozytywnych słów o sposobie gry mojej drużyny. Wielu twierdziło, że Leeds poprawiło się od momentu mojego przybycia. Cellino powiedział, że jestem przegrany? W takim razie powinien spojrzeć na moje CV.

- Nie uważam, że popełniłem błąd, dołączając do Leeds miesiąc temu. Żałuję tylko tego, że jedna z osób nie za bardzo we mnie wierzyła. W trudnych sytuacjach trener potrzebuje wsparcia - podsumował 46-latek.ŹRÓDŁO
Radio Slovenija
TAGI: Darko Milanić Leeds United A.F.C. Anglia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0138 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.