Oficjalnie: Nowy kontrakt Adu
2015-12-17 12:03:26; Aktualizacja: 10 lat temu
Freddy Adu najwyraźniej odnalazł wreszcie stabilizację.
Tampa Bay Rowdies, aktualny zespół zawodnika, jest jego szóstym pracodawcą w przeciągu ostatnich trzech lat, nie licząc nieudanych testów. Teraz 26-latek zostanie w środkowej Florydzie na dłużej, bowiem podpisał nowy kontrakt z zespołem.
Dotychczas Adu był związany z klubem umową krótkoterminową, jednak teraz zdecydowano się podpisać 12-miesięczne porozumienie.
Na początku swojej kariery w Rowdies Amerykanin miał problem z kontuzjami i kondycją, jednak ostatecznie, pod koniec sezonu 2015, udało mu się znaleźć całkiem niezłą formę. Skończył z trzema asystami w ośmiu spotkaniach, z czego sześć rozpoczął w pierwszym składzie













![Były piłkarz Wisły Kraków i Śląska Wrocław został dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/84868/90x60/mariusz-pawelek.jpg)


![Mario Balotelli nie chciał tej współpracy [POTWIERDZONE]. To byłby absolutny hit na skalę całego kraju](img/photos/113754/90x60/mario-balotelli.jpg)







