Powrót Adriano
2016-01-18 13:10:34; Aktualizacja: 9 lat temu
Adriano Leite Ribeiro potwierdził, że wraca na ligowe boiska.
"Imperador" ostatni mecz rozegrał dziewiątego kwietnia 2014 roku - w barwach Atlético Paranaense strzelił bramkę w Copa Libertadores przeciwko The Strongest. Potem nie stawił się na treningach i umowa została rozwiązana.
Brazylijczyk miał rozważać zakończenie kariery piłkarskiej, ale wola powrotu okazała się silniejsza. Adriano mocno przepracował ostatnie tygodnie i jest gotowy do złożenia podpisu pod kontraktem z nowym klubem.
W tym momencie jego agent prowadzi negocjacje z brazylijskim czwartoligowcem Villa Novą, który za dwa tygodnie rozpocznie rywalizację w najwyższej klasie rozgrywkowej stanu Minas Gerais.
Pod względem nazwisk tworzy się tam ciekawy zespół, bowiem kontrakty zdążyli już parafować Mancini, Kerlon i były reprezentant Polski Roger Guerreiro.
***
Pięć ostatnich bramek Adriano:
Atlético PR
08/04/2014 przeciwko The Strongest
Corinthians
25/02/2012 przeciwko Botafogo
20/11/2011 przeciwko Atlético Mineiro
Flamengo
21/05/2010 przeciwko Universidad Chile
13/05/2010 przeciwko Universidad Chile






![Poszli jak burza. Polska z kompletem zwycięstw na Mistrzostwach Świata w Socca [WIDEO]](img/photos/113310/170x113/xyz.jpg)
![To koniec wyjątkowej przygody. Jesse Lingard opuści szeregi sześciokrotnego mistrza kraju [OFICJALNIE]](img/photos/95287/170x113/jesse-lingard.jpg)

![Maleją szanse na głośny transfer Mateusza Kochalskiego? Bramkarz z Bundesligi przedłużył kontrakt [OFICJALNIE]](img/photos/113321/90x60/mateusz-kochalski.jpg)














