Oficjalnie: Z PSG do Borussii Mönchengladbach
2016-06-17 17:48:51; Aktualizacja: 9 lat temu
Mamadou Doucouré dołączył do Borussii Mönchengladbach.
Niemiecki klub za pośrednictwem Twittera potwierdził, że pozyskał 18-latka. Czołowy zespół Bundesligi skusił Francuza perspektywą gry w pierwszym zespole, przekonując go do przeprowadzki. Młody piłkarz odmówił podpisania profesjonalnej umowy z Paris Saint-Germain i podpisał pięcioletni kontrakt ze "Źrebakami".
Doucouré, posiadający senegalskie korzenie, jest nominalnym obrońcą. Może grać zarówno na środku defensywy, jak i na lewej stronie. W ostatnim sezonie pokazał się między innymi w młodzieżowej Lidze Mistrzów, notując w niej dziewięć występów.





![Jagiellonia Białystok uciekła spod topora. Gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]](img/photos/112408/170x113/jagiellonia.jpg)

![A mogło być tak pięknie... Lech Poznań roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i przegrał [WIDEO]](img/photos/112405/170x113/rayo.jpg)
![Taki wieczór musiał przyjść... Tak wygląda ranking UEFA po meczach polskich klubów [OFICJALNIE]](img/photos/112275/170x113/marek-papszun.jpg)




![Jagiellonia Białystok uciekła spod topora. Gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]](img/photos/112408/90x60/jagiellonia.jpg)

![A mogło być tak pięknie... Lech Poznań roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i przegrał [WIDEO]](img/photos/112405/90x60/rayo.jpg)
![Taki wieczór musiał przyjść... Tak wygląda ranking UEFA po meczach polskich klubów [OFICJALNIE]](img/photos/112275/90x60/marek-papszun.jpg)



