Agent: Transfer Zielińskiego w tym tygodniu
2016-08-01 17:45:44; Aktualizacja: 9 lat temu
Jeszcze w tym tygodniu mamy poznać nowy klub Piotra Zielińskiego.
Reprezentant Polski wciąż pozostaje zawodnikiem Udinese, ale najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dni zmieni otoczenie. Jeśli wierzyć w ostatnie doniesienia mediów, pomocnik trafi do Napoli, które nie zrezygnowało ze starań o 22-latka.
- Czy mój klient przejdzie do Napoli? Wszystko co mogę powiedzieć... to to, że jego przyszłość wyjaśni się w tym tygodniu, za kilka dni - oświadczył agent Bartłomiej Bolek.
Wicemistrzowie Włoch mają zapłacić Udinese aż 20 milionów euro. To duże pieniądze, biorąc pod uwagę, że obecny pracodawca Zielińskiego wcześniej oczekiwał za niego pięciu milionów mniej.


![Premier League: Składy na Tottenham - Manchester United [OFICJALNIE]](img/photos/82807/170x113/tottenham-manchesterunited.jpg)











![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)


![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




