Oficjalnie: Reprezentant Serbii w Alavés
2016-09-06 02:10:24; Aktualizacja: 9 lat temu
Aleksandar Katai został nowym zawodnikiem Deportivo Alavés.
Prawoskrzydłowy dołączył do beniaminka LaLiga na zasadzie transferu definitywnego z Crveny zvezdy i związał się z nim czteroletnim kontraktem. Według nieoficjalnych informacji, klub z Belgradu zarobił na sprzedaży swojego piłkarza dwa miliony euro.
Katai w barwach „Gwiazdy” występował od sierpnia 2014 roku i od tego czasu rozegrał 68 spotkań dla tego zespołu, w których strzelił aż 31 bramek oraz zanotował 15 asyst.
Dwukrotny reprezentant Serbii w przeszłości zaliczył jeszcze pobyt w takich ekipach jak Vojvodina, Olympiakos, OFI Kreta oraz Platanias Chania.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



