15 przypadków koronawirusa w Deportivo Alavés

15 przypadków koronawirusa w Deportivo Alavés
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Deportivo Alavés

Deportivo Alavés poinformowało o uzyskaniu piętnastu pozytywnych wyników na obecność koronawirusa u swoich piłkarzy oraz pracowników klubu.

Groźna infekcja nie przestaje uderzać w osoby związane z hiszpańskim futbolem. Wiemy już od pewnego czasu, że zakażonych koronawirusem zostało między innymi kilku piłkarzy Valencii i Espanyolu, dyrektor Leganés - Martín Ortega czy były prezes Realu Madryt - Lorenzo Sanz.

Teraz do tego grona dołączyło piętnastu przedstawicieli Deportivo Alavés. Drużyna z LaLigi nie miała obowiązku, ale zdecydowała się wysłać na testy wszystkich swoich pracowników w ramach zachowania polityki odpowiedzialności na zaistniałą w kraju sytuację.

Jak widać właściciele klubu postąpili bardzo rozsądnie, bo pozytywne wyniki badań otrzymało - trzech graczy pierwszej drużyny, siedmiu członków sztabu szkoleniowego oraz pięciu pracowników.

Każdy z zarażonych przechodzi infekcję bezobjawowo. Ich stan zdrowia jest określany jako dobry i zgodnie z zaleceniami służb zostaną poddani kwarantannie. Z kolei pozostałe osoby mające z nimi kontakt w ostatnim czasie będą musiały przejść stosowne testy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy