20 milionów euro za Marcina Bułkę
2025-06-26 15:04:23; Aktualizacja: 5 miesięcy temu
Letnie odejście Marcina Bułki z OGC Nice wydaje się bardzo prawdopodobne. Transfer polskiego bramkarza negocjuje Sunderland, ale na ten moment brakuje zadowalającej oferty. Francuzi wycenili swojego piłkarza na 20 milionów euro - przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.
Marcin Bułka od trzech lat reprezentuje barwy OGC Nice, do którego dołączył w połowie 2022 roku za dwa miliony euro z Paris Saint-Germain.
Polak wybrał się na Lazurowe Wybrzeże, by móc notować regularne występy, których nie doświadczył w Paryżu czy też londyńskiej Chelsea. Zespół z Nicei okazał się świetnym wyborem.
Urodzony w Płocku golkiper w koszulce „Les Aiglons” wyrósł w ostatnich latach na czołowego bramkarza francuskiej ekstraklasy, co zaowocowało zainteresowaniem innych drużyn.Popularne
Bułka chciałby latem zmienić otoczenie, a włodarze z Nicei nie będą robić problemów, bo jego umowa obowiązuje jeszcze tylko przez dwanaście miesięcy. Polaka łączono ostatnio z takimi ekipami jak AC Milan, Chelsea, Aston Villa, Nottingham Forest, Newcastle United czy Galatasaray.
Z najnowszych wieści podanych przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl wynika natomiast, że transfer z udziałem reprezentanta kraju negocjuje Sunderland, o czym wcześniej donosił również Fabrizio Romano.
Na ten moment brakuje jednak porozumienia w sprawie kwoty odstępnego, bo przedstawiciele francuskiego klubu za swojego bramkarza oczekują 20 milionów euro i nie są w tej chwili otwarci na zejście ze wspomnianej kwoty.
Oferta przedstawiona przez beniaminka Premier League, a także dotychczasowe propozycje innych klubów są dalekie od oczekiwań zespołu z Nicei.














![Arne Slot ucieka spod topora. Liverpool remisuje z Sunderlandem [WIDEO]](img/photos/112988/170x113/arne-slot.jpg)
![Asysta Matty'ego Casha w Premier League [WIDEO]](img/photos/111848/170x113/matty-cash.jpg)


![Remis na Old Trafford! Debiutancki gol daje punkt [WIDEO]](img/photos/112027/90x60/manchester-united.jpg)

![Puchar Polski: Tak prezentuje się komplet ćwierćfinalistów. Dwaj trzecioligowcy pozostają w grze [OFICJALNIE]](img/photos/95715/90x60/puchar-polski.jpg)
![Bydgoszcz dziś nie zaśnie! Zawisza gromi Wisłę Kraków! [WIDEO]](img/photos/113306/90x60/maciej-kona-gol-bramka-radosc.jpg)



![Puchar Polski: Tak prezentuje się komplet ćwierćfinalistów. Dwaj trzecioligowcy pozostają w grze [OFICJALNIE]](img/photos/95715/170x113/puchar-polski.jpg)






