21-letni trener dzieci Francisco García zmarł przez koronawirus. Był też chory na raka

21-letni trener dzieci Francisco García zmarł przez koronawirus. Był też chory na raka fot. Atlético Portada Alta
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Atlético Portada Alta | Marca

Francisco García zmarł w wieku 21 lat z powodu zakażenia koronawirusem.

Obiecujący szkoleniowiec odpowiadał za szkolenie drużyn juniorskich w zespole Atlético Portada Alta funkcjonującym w Maladze.

Francisco García po uzyskaniu pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa od razu trafił do szpitala, ponieważ znajdował się w grupie ryzyka przez możliwy szereg powikłań wynikających z faktu, że był pacjentem onkologicznym chorym na raka.

Niestety lekarze po kilku dniach walki o jego życie przekazali informację o zgonie pacjenta w niedzielne popołudnie. 21-latek jest siódmą odnotowaną ofiarą śmiertelną groźnej infekcji w Andaluzji.

Klub Atlético Portada Alta przekazał tą smutną wieść za pośrednictwem konta na Facebooku i złożył kondolencje rodzinie szkoleniowca.

„Atlético Portada Alta przekazuje najgłębsze kondolencje rodzinie, przyjaciołom i wszystkim bliskim naszego trenera Francisco Garcíi, który nas opuścił. Co teraz zrobimy bez ciebie Francis? Zawsze byłeś z nami lub w razie potrzeby nam pomagałeś. Jak mamy dalej podbijać ligę? Nie wiemy jak, ale na pewno to zrobimy, dla Ciebie. Nie zapomnimy Cię, spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia” - czytamy w komunikacie hiszpańskiego zespołu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Większość lig została anulowana! OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Większość lig została anulowana! Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy