25 milionów euro za Locatellego?!

2020-07-13 13:05:09; Aktualizacja: 3 lata temu
25 milionów euro za Locatellego?!
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Tuttosport

Jak informuje „Tuttosport”, Juventus zagiął parol na Manuela Locatellego.

Nie jest tajemnicą, że mistrz Włoch chciałby pozyskać tego lata jeszcze przynajmniej jednego środkowego pomocnika. Jego pierwszym wyborem na tym polu jest Jorginho, ale najwyraźniej turyńczycy badają także inne opcje.

Na to wskazywałyby doniesienia mediów z Półwyspu Apenińskiego, które sugerują, że „Stara Dama” już teraz prowadzi rozmowy z Sassuolo, a pracodawca 22-latka, wiedząc o poważnym zainteresowaniu, dokonał wyceny gracza.

Według „Tuttosport” za Locatellego oczekuje się aktualnie 25 milionów euro, lecz Juventus ani myśli spełniać oczekiwań „Neroverdich” i próbuje obniżyć tę kwotę, włączając do całej operacji Hansa Nicolussiego Caviglię.

20-latek w tej chwili przebywa na wypożyczeniu w Perugii, przy czym wraz z końcem sezonu wróci do Turynu. Wówczas niewykluczone, że strony dobiją targu, a nieco bardziej doświadczony Locatelli, który ledwie rok temu za 12,5 miliona euro przybył z Milanu, ponownie zmieni klub.

Liczby zawodnika Sassuolo z trwających rozgrywek wyglądają następująco: 28 meczów i cztery asysty. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.