30 milionów Roberta Lewandowskiego

30 milionów Roberta Lewandowskiego fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Robert Lewandowski [Instagram]

Robert Lewandowski przekroczył barierę 30 milionów obserwujących na Instagramie.

Robert Lewandowski był bez wątpienia jednym z większych bohaterów letniego okna transferowego w Europie. Słowa kapitana reprezentacji Polski potwierdzające to, że chce odejść z Bayernu Monachium tylko napędziły kolejne medialne doniesienia na ten temat. Mimo klarownego stanowiska ze strony samego piłkarza musieliśmy trochę poczekać na komunikat dotyczący jego transferu. Ten witający go w Barcelonie ukazał się dokładnie 19 lipca.

Zamieszanie dotyczące transferu, a także sama zmiana klubowych barw zwiększyła oczywiście zainteresowanie Lewandowskim. Widać to również po mediach społecznościowych. Jeszcze w kwietniu polskiego piłkarza obserwowało na Instagramie 25 milionów użytkowników (dane za: Speakrj.com). Przed samym transferem do Barcelony było to 26 milionów obserwujących, a po nim liczba ta wzrosła do 28 milionów.

Ostatnio Lewandowskiemu udało się przebić okrągłą barierę i obecnie na Instagramie śledzi go już ponad 30 milionów osób.

Liczba robi wrażenie, chociaż trzeba podkreślić, że różnica między Cristiano Ronaldo, Leo Messim i Neymarem, a pozostałymi piłkarzami, w tym właśnie Lewandowskim, jest ogromna. Wspomnianą trójkę na Instagramie śledzą kolejno 483, 362 i 178 milionów użytkowników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy