32-letni Schwaab zakończył karierę [OFICJALNIE]

32-letni Schwaab zakończył karierę [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kicker

Daniel Schwaab poinformował opinię publiczną o zakończeniu kariery zawodniczej.

32-latek pozostawał bez klubu od lipca, po tym, jak wygasła jego umowa z PSV Eindhoven. Od tamtej pory bezskutecznie poszukiwał odpowiedniego pracodawcy. Oferty wprawdzie do niego spływały, jednak nie były na tyle konkretne, by się nad nimi pochylił.

Z tego też względu postanowił podjąć radykalną decyzję odnośnie do swojej przyszłości i zakończył piłkarską karierę. Jak sam przyznał, chce się teraz poświęcić nowym wyzwaniom. Najprawdopodobniej pozostanie jednak przy piłce.

- W ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo często myślałem o przyszłości. Czuję, że futbol to moja pasja. Ciągnie mnie do niego. Być może teraz zacznę pracować w jakiejś akademii lub postaram się zostać trenerem seniorów - przyznał.

Były defensor to wychowanek Freiburga. W swojej karierze był też związany z Bayerem Leverkusen, Stuttgartem i wspomnianym PSV Eindhoven.

Urodzony w Waldkirch zawodnik to były reprezentant Niemiec do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy