38-letni Felipe Melo bohaterem zaskakującego powrotu do Europy?!

38-letni Felipe Melo bohaterem zaskakującego powrotu do Europy?! fot. Felipe Melo I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UOL Esporte

Felipe Melo ma w niedalekim czasie rozważyć ofertę nadesłaną przez Galatasaray - poinformował Bruno Andrade z „UOL Esporte”.

Doświadczony zawodnik zasilił szeregi Palmeiras w styczniu 2017 roku. Defensywny pomocnik przeniósł się do brazylijskiego klubu najpierw w ramach wypożyczenia z Interu Mediolan, a później definitywnie.

Felipe Melo stał się stosunkowo szybko jedną z wiodących postaci w drużynie z São Paulo, dlatego po spędzonych w niej przeszło dwóch latach przystał na propozycję przedłużenia kontraktu do końca grudnia 2021 roku.

Wówczas wielu obserwatorów oraz dziennikarzy przypuszczało, że ta umowa będzie ostatnią zawartą przez byłego gracza Flamengo, Cruzeiro, Grêmio, Mallorki, Fiorentiny, Juventusu czy Galatasaray w karierze.

38-latek nie nosi się jednak z zamiarem zawieszenia korków na kołku i jednocześnie nie może liczyć, przynajmniej na razie, na otrzymanie satysfakcjonującego oferty pozostania na dłużej w „Verdão”.

Ten fakt zamierza wykorzystać ekipa ze Stambułu. Bruno Andrade z „UOL Esporte” uważa, że zespół z Turcji jest poważnie zainteresowany możliwością ponownego skrzyżowania dróg z doświadczonym zawodnikiem i w niedalekim czasie zaproponuje mu kontrakt do końca trwającego sezonu.

Na chwilę obecną trudno przypuszczać, czy defensywny pomocnik jest w ogóle zainteresowany powrotem do Europy, ale jeżeli nie dostanie lepszej oferty, być może skusi się na ofertę Galatasaray.

Felipe Melo rozegrał łącznie 215 spotkań dla Palmeiras i zdobył w nich 12 bramek oraz świętował z tym klubem wywalczenie mistrzostwa (2018), Pucharu Brazylii (2020), Copa Libertadores (2020) oraz mistrzostwa stanu São Paulo (2020).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy