Aaron Ramsey o krok od nowego klubu

Aaron Ramsey o krok od nowego klubu fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Wiele jest przesłanek ku temu, że Aaron Ramsey dołączy do OGC Nice - donosi „L'Equipe”.

Aaron Ramsey spędził ostatnich sześć miesięcy na wypożyczeniu w barwach Rangers FC. Tam w kilku spotkaniach pokazał się wprawdzie z dobrej strony, ale w ogólnym rozrachunku raczej nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

Z tego powodu wrócił do Juventusu, ale tam jego obecność nie była szczególnie pożądana. Wskazuje zresztą na to ruch Włochów, którzy niedawno doszli do porozumienia z zawodnikiem w kwestii polubownego zakończenia współpracy.

Od kilku dni Walijczyk pozostaje zatem bez pracy, a w obliczu zbliżających się Mistrzostw Świata w Katarze, nie jest to dobra informacja dla selekcjonera drużyny narodowej.

Środkowy pomocnik musi więc jak najprędzej znaleźć zatrudnienie, by szybko złapać rytm meczowy. Gdzie trafi?

W ostatnich dniach pojawiły się informacje sugerujące jego przenosiny do Major League Soccer i Charlotte FC. Do tego ruchu raczej nie dojdzie, bo Ramsey jest bliski pozostania na Starym Kontynencie.

Takiego zdania jest też „L'Equipe”, bo według ustaleń tego źródła, 31-latek skłania się ku przenosinom do OGC Nice. Możliwe, że wkrótce zjawi się tam, by przejść testy medyczne.

W trakcie wypożyczenia do Rangers Ramsey rozegrał 13 meczów, a jego dorobek to dwa gole oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy