Abate blisko nowej umowy

Abate blisko nowej umowy
Redakcja
Redakcja
Źródło: SportMediaset

Ignazio Abata jest bliski przedłużenia kontraktu z AC Milan.

Defensorowi wraz z końcem czerwca wygasa obecna umowa i jeszcze niedawno nie wiadome było czy klub z San Siro złoży mu propozycję jej prolongowania. Jakiś czas temu mówiło się o zainteresowaniu Juventusu i Arsenalu, jednak ostatecznie nic z tego nie wyjdzie. Abate ma wkrótce złożyć swój podpis pod nowym trzyletnim kontraktem z pensją na poziomie 2,5 miliona euro za sezon (obecnie 1,8 miliona).

W bieżącym sezonie reprezentant Włoch rozegrał 22 spotkania, a w sobotnim spotkaniu z Romą zanotował swój występ numer "200" w koszulce Milanu, którego to jest wychowankiem.

Nie tylko jemu niedługo wygasa umowa. W podobnej sytuacji znajdują się m.in. Nigel de Jong, Giampaolo Pazzili i Philippe Mexes.
Więcej na temat: AC Milan Ignazio Abate Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy