Abate blisko nowej umowy

Abate blisko nowej umowy
Redakcja
Redakcja
Źródło: SportMediaset

Ignazio Abata jest bliski przedłużenia kontraktu z AC Milan.

Defensorowi wraz z końcem czerwca wygasa obecna umowa i jeszcze niedawno nie wiadome było czy klub z San Siro złoży mu propozycję jej prolongowania. Jakiś czas temu mówiło się o zainteresowaniu Juventusu i Arsenalu, jednak ostatecznie nic z tego nie wyjdzie. Abate ma wkrótce złożyć swój podpis pod nowym trzyletnim kontraktem z pensją na poziomie 2,5 miliona euro za sezon (obecnie 1,8 miliona).

W bieżącym sezonie reprezentant Włoch rozegrał 22 spotkania, a w sobotnim spotkaniu z Romą zanotował swój występ numer "200" w koszulce Milanu, którego to jest wychowankiem.

Nie tylko jemu niedługo wygasa umowa. W podobnej sytuacji znajdują się m.in. Nigel de Jong, Giampaolo Pazzili i Philippe Mexes.
Więcej na temat: AC Milan Ignazio Abate Włochy

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy