Abate blisko nowej umowy

Abate blisko nowej umowy
Redakcja
Redakcja
Źródło: SportMediaset

Ignazio Abata jest bliski przedłużenia kontraktu z AC Milan.

Defensorowi wraz z końcem czerwca wygasa obecna umowa i jeszcze niedawno nie wiadome było czy klub z San Siro złoży mu propozycję jej prolongowania. Jakiś czas temu mówiło się o zainteresowaniu Juventusu i Arsenalu, jednak ostatecznie nic z tego nie wyjdzie. Abate ma wkrótce złożyć swój podpis pod nowym trzyletnim kontraktem z pensją na poziomie 2,5 miliona euro za sezon (obecnie 1,8 miliona).

W bieżącym sezonie reprezentant Włoch rozegrał 22 spotkania, a w sobotnim spotkaniu z Romą zanotował swój występ numer "200" w koszulce Milanu, którego to jest wychowankiem.

Nie tylko jemu niedługo wygasa umowa. W podobnej sytuacji znajdują się m.in. Nigel de Jong, Giampaolo Pazzili i Philippe Mexes.
Więcej na temat: AC Milan Ignazio Abate Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy