Abella opuszcza Barcelonę

Abella opuszcza Barcelonę
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Damia Abella, dotychczas obrońca Barcelony przeszedł do innego hiszpańskiego klubu, Betisu Sevilla za 690 tys. funtów.<br> <br>24-letni piłkarz podpisał kontrakt z zespołem z Andaluzji na pięć lat ale Ba(...)


Damia Abella, dotychczas obrońca Barcelony przeszedł do innego hiszpańskiego klubu, Betisu Sevilla za 690 tys. funtów.

24-letni piłkarz podpisał kontrakt z zespołem z Andaluzji na pięć lat ale Barcelona zastrzegła sobie możliwość ściągnięcia go z powrotem po dwóch latach obowiązywania kontraktu.

Damia pędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Racingu Santander, będąc tam jedynie zawodnikiem szerokiej kadry.

Racing wyraził zgodę aby zawodnik został wypożyczony na następny sezon, żeby umożliwić Damii definitywny transfer do Betisu.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy