Abramowicz został skautem Chelsea. Pierwsza misja na EURO już za nim!

Abramowicz został skautem Chelsea. Pierwsza misja na EURO już za nim! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Telegraph

Roman Abramowicz pojechał do Francji w roli skauta i zamierza osobiście przyglądać się Álvaro Moracie.

Real Madryt potwierdził na swojej stronie internetowej, że klauzula w zawartej z Juventusem umowie transferu napastnika została wykorzystana i 23-latek powróci do Madrytu. "Królewscy" poinformowali, że Morata dołączy do drużyny Zinedine'a Zidane'a po EURO, jednak media nie przestają łączyć go z przejściem do innego klubu.

Najbardziej zdeterminowana w tej chwili wydaje się być Chelsea, której właściciel, Roman Abramowicz, dołożył sobie kolejnych obowiązków, by móc bliżej przyjrzeć się zawodnikowi. Rosyjski miliarder pojechał do Francji, gdzie na żywo zobaczył, jak Morata otwiera wynik spotkania z Chorwacją. "The Telegraph" podaje, że teraz zamierza przypatrywać się napastnikowi także w następnych meczach.

Już od kilku miesięcy prasa podawała, że Real chce wykupić Moratę, a następnie sprzedać drożej. 23-latek może kosztować według niektórych źródeł nawet 75 milionów euro. Zainteresowanie nim wyraża także między innymi Arsenal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy