AC Milan: Agent potwierdza. Była oferta za Taisona

AC Milan: Agent potwierdza. Była oferta za Taisona
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Diego Dornelles wyznaje, że jego klient, Taison, naprawdę mógł trafić tego lata do Milanu.

AC Milan starał się wzmocnić swoją ofensywę i za jeden z priorytetów wyznaczono pozyskanie Taisona. Brazylijczyk już przez niemal dekadę występuje na Ukrainie, lecz mimo 31 lat na karku chciał spróbować swoich sił w mocniejszej lidze. Taką szansę miał właśnie tego lata. W pewnym momencie wiele spekulowano na temat transferu zawodnika, lecz ostatecznie Szachtar Donieck nie wyraził na to zgody. Agent piłkarza wyjawia, jak to wszystko wyglądało za kulisami.

- To prawda, Milan był bardzo zainteresowany - stwierdził Dornelles w rozmowie z „Calcio Mercato”.

- Szachtar nie zaakceptował oferty, którą złożyli „Rossoneri”. Oczekiwali, że aktywowana zostanie klauzula odejścia w wysokości 30 milionów euro. Nie mam uprawnień, żeby wchodzić w szczegóły oferty, ale była ona niesatysfakcjonująca.

Kiedy okazało się, że transakcja nie dojdzie do skutku, piłkarz miał być wściekły na swój klub. Agent zapewnia jednak, że relacje z działaczami pozostają bardzo dobre.

- Taison jest szczęśliwy w Szachtarze, jest kapitanem zespołu i rozgrywa świetny sezon. Z całą pewnością postrzegał Milan jako wielką szansę, byłby dumny z reprezentowania tego klubu, ale szanuje przy tym swojego obecnego pracodawcę i kibiców.

- Transfer w styczniu? Na razie nikt się z nami nie kontaktował, ale wszystko będzie zależało od Szachtara.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy