AC Milan: Castillejo może wrócić do Hiszpanii

AC Milan: Castillejo może wrócić do Hiszpanii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Estadio Deportivo| CalcioMercato.com

Na celowniku Valencii i Sevilli znalazł się Samu Castillejo, o czym informuje „Estadio Deportivo”.

Samu Castillejo gra w meczach AC Milanu w miarę regularnie, jednak rzadko w pełnym wymiarze czasowym. Nie można zatem wykluczyć, że w lecie poszuka dla siebie nowego pracodawcy.

Chętnych na jego usługi nie powinno brakować. Zainteresowane nim są przede wszystkim kluby występujące na co dzień w La Liga.

Jak informuje „Estadio Deportivo”, 26-latek znalazł się na radarach dwóch ekip. Są nimi Valencia oraz Sevilla.

O ile zainteresowanie tych drugich nie jest niczym nowym, bo skrzydłowy mógł trafić do stolicy Andaluzji jeszcze w zimie, o tyle ci pierwsi dopiero teraz włączyli się do gry o usługi Castillejo.

Umowa Hiszpana z AC Milanem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, dlatego też trzeba za niego zapłacić. Nieoficjalnie mówi się, że w grę wchodzi kwota rzędu dziesięciu milionów euro.

W trwającym sezonie skrzydłowy rozegrał łącznie 39 spotkań. Jego dorobek to trzy bramki i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy