AC Milan: Correa zastąpi Suso?!

AC Milan: Correa zastąpi Suso?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Według ostatnich doniesień prosto z Półwyspu Apenińskiego Suso może zostać poświęcony na rzecz Ángela Correi.

„Rossoneri” nie przestają marzyć o zawodniku Atlético Madryt, lecz wymagania finansowe „Los Rojiblancos” powodują u nich ból głowy. Hiszpanie bowiem nie chcą zejść z ceny i nieustannie żądają za Argentyńczyka ponad 50 milionów euro. Problem w tym, że taka kwota nie jest w zasięgu mediolańczyków, którzy początkowo liczyli, że transfer w dużej mierze zostanie pokryty z pieniędzy otrzymanych za André Silvę. Temat przenosin Portugalczyka do AS Monaco jednak upadł i tym samym Włosi szukają nowych możliwości.

Jedną z nich jest sprzedaż Suso, którego styl gry niekoniecznie pasuje do preferowanego przez Marco Giampaolo ustawienia, dlatego Hiszpan mógłby zostać poświęcony na rzecz Ángela Correi. Najnowszym kandydatem do jego zakontraktowania jest Fiorentina, która według włoskich mediów miała prowadzić rozmowy z Milanem przez cały bieżący tydzień. Ich wynikiem są przedstawione oczekiwania ze strony piątej siły Serie A, która na tę chwile ma żądać od „Violi” 30 milionów euro.

Pamiętajmy jednak, że o 25-letniego skrzydłowego walczą również Roma oraz Olympique Lyon, zatem konkurencja jest spora. Pomimo tego ekipa z Florencji jest dobrej myśli i mozolnym krokiem zbliża się do angażu czterokrotnego reprezentanta „La Furia Roja”, który w sezonie 2018/2019 uzbierał 41 spotkań, strzelił osiem goli i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy