AC Milan: Elneny na celowniku. Możliwy zimowy transfer!

AC Milan: Elneny na celowniku. Możliwy zimowy transfer!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mohamed Elneny znalazł się w kręgu zainteresowań Milanu - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Reprezentant Egiptu został poinformowany przed rozpoczęciem sezonu, że nie otrzyma zbyt wiele szans na wykazanie się swoimi umiejętnościami w barwach Arsenalu i najlepszym dla niego rozwiązaniem będzie opuszczenie klubu.

Defensywny pomocnik tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego znalazł chętnego na swoje usługi i przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu do Beşiktaşu.

Początek przygody 27-letniego zawodnika w tureckim zespole nie wypadł zbyt okazale, ponieważ już w ligowym debiutanckim występie przeciwko Gazişehir Gaziantep (2:3) obejrzał czerwoną kartkę i następnie został zdyskwalifikowany na trzy spotkania.

Z tego też powodu Elneny mógł być brany jedynie pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze pucharowe i tak udało mu się dwukrotnie pojawić na boisku w starciach ze Slovanem Bratysława (2:4) i Wolverhampton (0:1) w Lidze Europy.

Egipcjanin ma być obecnie nie do końca zadowolony ze swojej dotychczasowej przygody w ekipie ze Stambułu i ten fakt zamierza wykorzystać AC Milan.

Według informacji przekazanych przez „La Gazzetta dello Sport”, przedstawiciele „Rossonerich” zamierzają wkrótce rozpocząć rozmowy z Arsenalem w sprawie ewentualnej dostępności pomocnika w trakcie zimowego okienka transferowego, ponieważ liczą na to, że 27-latek wypełniłby lukę po ewentualnym odejściu Francka Kessié'ego. Iworyjczyk znajduje się z kolei w kręgu zainteresowań Wolverhampton.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy