AC Milan i Fenerbahçe walczą o jego podpis. Rozstrzygnięcie jeszcze dzisiaj

2025-07-11 13:48:15; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
AC Milan i Fenerbahçe walczą o jego podpis. Rozstrzygnięcie jeszcze dzisiaj Fot. Belga/SIPA USA/PressFocus
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: Sacha Tavolieri

Zarówno AC Milan, jak i Fenerbahçe, są gotowi zapłacić osiem milionów euro za Archie'ego Browna z KAA Gent. Lewy obrońca jeszcze dziś podejmie decyzję w sprawie transferu - poinformował Fabrizio Romano.

Choć Fenerbahçe osiągnęło porozumienie z KAA Gent w sprawie transferu Archie'ego Browna za osiem milionów euro plus procent od przyszłej sprzedaży, to nie uzgodniło jeszcze warunków współpracy z samym zawodnikiem. Lewy obrońca spodziewa się, że propozycję za niego złoży AC Milan, na którego radarze znajduje się od jakiegoś czasu - podał Sacha Tavolieri, dodając, że jeśli Włosi nie przedstawią Belgom oficjalnej propozycji do sobotniego wieczoru, Anglik w niedzielę powinien sfinalizować umowę z tureckim gigantem.

Nowe wieści nieco później przekazał Fabrizio Romano, informując, że „Rossoneri” w końcu zdecydowali się złożyć ofertę za lewego defensora. Równocześnie Fenerbahçe zapewniło 23-latka, że wyrówna wszystkie jego żądania finansowe, względem tego, co zaproponuje mu wielokrotny mistrz Italii.

Przyszłość byłego juniorskiego reprezentanta kraju ma rozstrzygnąć się jeszcze dzisiaj, w piątek 11 lipca.

Brown w KAA Gent występuje od dwóch lat. Na przestrzeni 87 spotkań obrońca popisał się trzema trafieniami oraz dziesięcioma asystami.

Wcześniej zaliczył epizod w szwajcarskim Lausanne-Sport. Przeszedł on do niego z Derby County, którego jest wychowankiem.