AC Milan: Komunikat w sprawie Mike'a Maignana [OFICJALNIE]

AC Milan: Komunikat w sprawie Mike'a Maignana [OFICJALNIE] fot. AC Milan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Milan

Milan przedstawił informacje dotyczące stanu zdrowia Mike'a Maignana.

Włoskie media już wcześniej podawały, że bramkarza Milanu czeka kilkutygodniowa przerwa spowodowana problemami z nadgarstkiem. W środę zostało to potwierdzone przez „Rossonerich”.

„Milan może potwierdzić, że Mike Maignan przeszedł dziś badanie artroskopowe. Wykazało ono uszkodzenie więzadła w lewym nadgarstku, które zostało naprawione. Do kości łódeczkowatej w nadgarstku piłkarza została również przymocowana przezskórna śruba przeznasadowa.

Operacja, którą w klinice La Madonnina przeprowadził Loris Pegoli w obecności klubowego lekarza, zakończyła się pełnym sukcesem. Maignan będzie odpoczywał przez sześć tygodni przed rozpoczęciem procesu rehabilitacji. Oczekuje się, że będzie niezdolny do gry łącznie przez 10 tygodni” - napisał Milan w komunikacie. Na zapowiadanych początkowo przez media czterech tygodniach na pewno więc się nie skończy.

Dziesięciotygodniowa przerwa Maignana oznacza powrót na boisko w drugiej części grudnia. Analizując kalendarz, wydaje się, że 26-letni bramkarz opuści przynajmniej 15 meczów Milanu.

„Rossoneri” z dorobkiem 19 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli Serie A. W Lidze Mistrzów nie zdobyli na razie ani jednego „oczka”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy