AC Milan na zakupach we Francji. Może sięgnąć po piłkarza z... Ligue 2

AC Milan na zakupach we Francji. Może sięgnąć po piłkarza z... Ligue 2 fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

AC Milan uważnie przygląda się poczynaniom Kouadio Koné z Toulouse na zapleczu Ligue 1 - uważa Fabrizio Romano.

Wysłannicy „Rossonerich” monitorują uważnie piłkarski rynek w poszukiwaniu wielce obiecujących zawodników i spośród nich zamierzają wytypować przynajmniej kilku, których postarają się pozyskać w niedalekim czasie.

Niewykluczone, że jednym z takich graczy będzie Kouadio Koné z Toulouse.

Fabrizio Romano przekonuje, że młodzieżowy reprezentant Francji jest uważnie obserwowany przez przedstawicieli ekipy z San Siro, którzy utrzymują jednocześnie stały kontakt z agentem 18-letniego zawodnika, aby w razie konieczności przejść ewentualnie do zdecydowanych działań dotyczących pozyskania utalentowanego pomocnika, gdyby inna ze śledzących go drużyn chciała ubiec utytułowany włoski klub.

Gracz, posiadający również iworyjskie korzenie, wystąpił siedemnastu, czyli we wszystkich dotychczas rozegranych ligowych spotkaniach na zapleczu Ligue 1, w których zdobył jedną bramkę.

Kouadio Koné za sprawą dobrej postawy prezentowanej w barwach Toulouse znajduje się wraz ze swoim zespołem na dobrej drodze do uzyskania awansu do najwyżej klasy rozgrywkowej w kraju.

Obecnie ekipa ze Stadium Municipal plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli i traci tylko dwa punkty do Troyes oraz Grenoble.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy