AC Milan: Oferta umowy dla Szoboszlaia. Hit transferowy tuż-tuż?!

AC Milan: Oferta umowy dla Szoboszlaia. Hit transferowy tuż-tuż?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Wiele wskazuje na to, że pierwszym transferem Milanu w erze Ralfa Rangnicka będzie Dominik Szoboszlai. Gracz omawia już szczegóły współpracy z „Rossonerimi” - informuje Nicolò Schira.

Doświadczony Niemiec wkrótce przejmie stery na San Siro i chce tego dokonać z przytupem, wygrywając walkę o gracza, którego na swoich radarach mają Paris Saint-Germain czy SSC Napoli, a więc kluby o teoretycznie większych zapleczu finansowym.

Utalentowany Węgier to priorytet mediolańczyków, a 62-latek zdążył już go o tym zapewnić i poprosił przy okazji o chwilę cierpliwości. Teraz przeszedł do czynów i jak podaje Schira, omówił już z lewym, środkowym bądź ofensywnym pomocnikiem, a także jego rodziną, swoją wizję projektu budowanego w stolicy Lombardii.

Następnym krokiem jest wynegocjowanie warunków współpracy z 19-latkiem, a pierwsza propozycja umowy została już mu przedstawiona. Gwarantuje ona 1,5 miliona euro rocznie plus bonus sezonowy w ramach porozumienia ważnego do 30 czerwca 2025 roku.

Gracz ma być niezwykle zainteresowany dołączeniem do „Rossonerich”, zatem konsensus powinien zostać wkrótce osiągnięty. Wówczas trzeba będzie dokonać tego samego w negocjacjach z Salzburgiem, który ma oczekiwać około 25 milionów euro.

Szoboszlai w zakończonym sezonie wziął udział w 40 spotkaniach. Swoją obecność zaznaczył 12 trafieniami i 18 kluczowymi podaniami.

Jak dotąd AC Milan przeprowadził jeden transfer przed przyszłą kampanią, wykupując na stałe z Anderlechtu za 3,5 miliona euro Alexisa Saelemaekersa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy