AC Milan: Oferta umowy dla Szoboszlaia. Hit transferowy tuż-tuż?!

AC Milan: Oferta umowy dla Szoboszlaia. Hit transferowy tuż-tuż?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Wiele wskazuje na to, że pierwszym transferem Milanu w erze Ralfa Rangnicka będzie Dominik Szoboszlai. Gracz omawia już szczegóły współpracy z „Rossonerimi” - informuje Nicolò Schira.

Doświadczony Niemiec wkrótce przejmie stery na San Siro i chce tego dokonać z przytupem, wygrywając walkę o gracza, którego na swoich radarach mają Paris Saint-Germain czy SSC Napoli, a więc kluby o teoretycznie większych zapleczu finansowym.

Utalentowany Węgier to priorytet mediolańczyków, a 62-latek zdążył już go o tym zapewnić i poprosił przy okazji o chwilę cierpliwości. Teraz przeszedł do czynów i jak podaje Schira, omówił już z lewym, środkowym bądź ofensywnym pomocnikiem, a także jego rodziną, swoją wizję projektu budowanego w stolicy Lombardii.

Następnym krokiem jest wynegocjowanie warunków współpracy z 19-latkiem, a pierwsza propozycja umowy została już mu przedstawiona. Gwarantuje ona 1,5 miliona euro rocznie plus bonus sezonowy w ramach porozumienia ważnego do 30 czerwca 2025 roku.

Gracz ma być niezwykle zainteresowany dołączeniem do „Rossonerich”, zatem konsensus powinien zostać wkrótce osiągnięty. Wówczas trzeba będzie dokonać tego samego w negocjacjach z Salzburgiem, który ma oczekiwać około 25 milionów euro.

Szoboszlai w zakończonym sezonie wziął udział w 40 spotkaniach. Swoją obecność zaznaczył 12 trafieniami i 18 kluczowymi podaniami.

Jak dotąd AC Milan przeprowadził jeden transfer przed przyszłą kampanią, wykupując na stałe z Anderlechtu za 3,5 miliona euro Alexisa Saelemaekersa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy