AC Milan: Problemów ciąg dalszy. Obrońca wypada z gry na kilka miesięcy

AC Milan: Problemów ciąg dalszy. Obrońca wypada z gry na kilka miesięcy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AC Milan

Léo Duarte przeszedł operację i w najbliższych tygodniach będzie znajdował się poza kadrą Milanu.

Brazylijczyk dołączył do włoskiego zespołu w końcowej fazie ostatniego letniego okienka transferowego i miał się stać jedną z wiodących postaci w defensywie „Rossonerich”.

23-letni zawodnik musiał się jednak pogodzić z funkcją rezerwowego w pierwszych meczach trwającego sezonu i dopiero po kilku kolejkach zaczął regularnie pojawiać się na boisku.

Ta sytuacja nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ Léo Duarte przed starciem z Napoli (1:1) doznał złamania kości piętowej w lewej stopie i uszkodził ścięgno Achillesa. Sztab medyczny Milanu podjął decyzję o konieczności przeprowadzenia operacji, która zakończył się pełnym sukcesem.

Początkowe rokowania zakładają, że defensor wróci do regularnych zajęć z członkami pierwszej drużyny za trzy lub cztery miesiące.

Były piłkarz Flamengo może na chwilę obecną pochwalić się pięcioma rozegranymi meczami na poziomie Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy