AC Milan robi miejsce dla nowych twarzy. Pierwszym skreślonym Calabria

AC Milan robi miejsce dla nowych twarzy. Pierwszym skreślonym Calabria
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Davide Calabria jest typowany do odejścia z Milanu.

„Rossoneri” już wkrótce mają przejść gruntową przebudowę składu, a na ich celowniku znalazło się wielu perspektywicznych graczy. Jednym z nich jest Denzel Dumfries.

Prawy defensor według wcześniejszych spekulacji może trafić na San Siro za zaledwie 15 milionów euro, lecz wcześniej klubowa dyrekcja musi zrobić dla niego miejsce w kadrze. Wiadomo już, że odchodzić nie ma zamiaru związany do 30 czerwca 2022 roku Andrea Conti, więc wybór padł na Davide Calabrię.

Wychowanek Milanu w listopadzie zeszłego roku narzekał na swoją sytuację w drużynie, a nie podobało mu się głównie traktowanie ze strony władz oraz kibiców. Finalnie strony mogą zatem dojść do wniosku, że ponad dziesięciu latach nieprzerwanej współpracy, czas na jej zakończenie.

Jak dotąd zainteresowaniem 23-latkiem przejawiały Real Madryt, Sevilla czy Bologna. Niemniej faworytem do jego zakontraktowania wydają się Andaluzyjczycy, którzy w aktualnych rozgrywkach mieli śledzić poczynania bocznego defensora z wysokości trybun.

Calabria w pierwszym zespole „Rossonerich” łącznie rozegrał 102 spotkania. Przez ten czas dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy