AC Milan: Simon Kjær na dłużej w klubie [OFICJALNIE]

AC Milan: Simon Kjær na dłużej w klubie [OFICJALNIE] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AC Milan

Simon Kjær podpisał nową umowę z Milanem.

Obowiązujący do tej pory kontrakt duńskiego środkowego obrońcy z Milanem wygasał 30 czerwca 2022 roku. Zgodnie z przepisami lada moment mógłby rozpocząć on formalne rozmowy z zainteresowanymi nim klubami. Tak się jednak nie stanie. Nowa umowa piłkarza będzie ważna do połowy 2024 roku.

Kjær trafił do Włoch na początku zeszłego roku. Najpierw był do Milanu wypożyczony z Sevilli, a następnie został wykupiony. Od tamtej pory wybiegał 66 razy na murawy w koszulce „Rossonerich”.

W obecnym sezonie postawny defensor rozegrał jak na razie osiem meczów w barwach mediolańskiego zespołu. W międzyczasie borykał się z urazem mięśniowym.

Półfinalista EURO 2020 niedawno znalazł się w gronie 30 zawodników nominowanych do Złotej Piłki.

We wtorek Kjær rozegrał drugą połowę w meczu Serie A z Torino (1:0). Milan z dorobkiem 28 punktów przewodzi tabeli ligi włoskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy