AC Milan skontaktował się z nowym napastnikiem. Może kosztować 35 milionów euro

AC Milan skontaktował się z nowym napastnikiem. Może kosztować 35 milionów euro
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Dyrektor sportowy AC Milanu Frederic Massara kontaktował się w ostatnich tygodniach z otoczeniem Armando Broji. Albańczyk to dla mistrzów Włoch priorytet transferowy - informuje CalcioMercato.com.

Armando Broja to zawodnik, który od jakiegoś czasu uchodzi za duży talent. Potwierdzał to zresztą przy okazji wypożyczeń do Vitesse oraz Southampton.

Szczególnie występy w drugiej z tych ekip wzbudzały zainteresowanie wielu mocnych zespołów, które były chętne, by wykupić Albańczyka z Chelsea. Stołeczny zespół wydawał się jednak nieugięty.

W związku z tym Broja wrócił na Stamford Bridge, ale tu nie ma zbyt wielkich perspektyw na regularne występy. W związku z tym coraz częściej mówi się, że „The Blues” w końcu ulegną i pozwolą napastnikowi na transfer.

Do tej pory bardzo głośno było o nim między innymi w kontekście West Hamu, ale ta drużyna pozyskała ostatecznie Gianlucę Scamaccę. W związku z tym Broja będzie szukał sobie raczej innej alternatywy.

Jedną z nich stanowi AC Milan i co ciekawe, doszło już rzekomo do pierwszych kontaktów pomiędzy otoczeniem zawodnika a mistrzem Włoch. W imieniu ekipy z San Siro rozmawiał dyrektor sportowy Frederic Massara.

Nie można nazwać tego jeszcze negocjacjami, ale w tym momencie strony próbują się wybadać i kto wie, czy w najbliższych miesiącach do Chelsea nie spłynie stosowna propozycja. Nieoficjalnie mówi się, że Anglicy chcą za Broję 35 milionów euro.

Reprezentant Albanii rozegrał w tym sezonie łącznie jedenaście meczów, a jego dorobek to jeden gol. Umowę ma ważną do 30 czerwca 2028 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy