AC Milan skontaktował się z nowym napastnikiem. Może kosztować 35 milionów euro

AC Milan skontaktował się z nowym napastnikiem. Może kosztować 35 milionów euro
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Dyrektor sportowy AC Milanu Frederic Massara kontaktował się w ostatnich tygodniach z otoczeniem Armando Broji. Albańczyk to dla mistrzów Włoch priorytet transferowy - informuje CalcioMercato.com.

Armando Broja to zawodnik, który od jakiegoś czasu uchodzi za duży talent. Potwierdzał to zresztą przy okazji wypożyczeń do Vitesse oraz Southampton.

Szczególnie występy w drugiej z tych ekip wzbudzały zainteresowanie wielu mocnych zespołów, które były chętne, by wykupić Albańczyka z Chelsea. Stołeczny zespół wydawał się jednak nieugięty.

W związku z tym Broja wrócił na Stamford Bridge, ale tu nie ma zbyt wielkich perspektyw na regularne występy. W związku z tym coraz częściej mówi się, że „The Blues” w końcu ulegną i pozwolą napastnikowi na transfer.

Do tej pory bardzo głośno było o nim między innymi w kontekście West Hamu, ale ta drużyna pozyskała ostatecznie Gianlucę Scamaccę. W związku z tym Broja będzie szukał sobie raczej innej alternatywy.

Jedną z nich stanowi AC Milan i co ciekawe, doszło już rzekomo do pierwszych kontaktów pomiędzy otoczeniem zawodnika a mistrzem Włoch. W imieniu ekipy z San Siro rozmawiał dyrektor sportowy Frederic Massara.

Nie można nazwać tego jeszcze negocjacjami, ale w tym momencie strony próbują się wybadać i kto wie, czy w najbliższych miesiącach do Chelsea nie spłynie stosowna propozycja. Nieoficjalnie mówi się, że Anglicy chcą za Broję 35 milionów euro.

Reprezentant Albanii rozegrał w tym sezonie łącznie jedenaście meczów, a jego dorobek to jeden gol. Umowę ma ważną do 30 czerwca 2028 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy