AC Milan walczy o środkowego obrońcę. 15 milionów euro to za mało!

AC Milan walczy o środkowego obrońcę. 15 milionów euro to za mało! fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Komplikuje się sprawa przenosin Mohameda Simakana do AC Milanu.

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja, że władze lidera ligi włoskiej miały przedstawić ekipie RC Strasbourg ofertę w kwestii pozyskania Mohameda Simakana. Ta miała opiewać na 15 milionów euro. Początkowo wydawało się, że ta kwota będzie blisko optymalnej i przy odpowiednich bonusach, strony mogą dojść do porozumienia.

Okazuje się jednak, że Francuzi zdecydowali się odrzucić propozycję. Jest to pokłosie decyzji władz i sztabu szkoleniowego na czele z Thierrym Laureyem.

RC Strasbourg plasuje się bowiem w ligowej tabeli na siedemnastym miejscu i w tej chwili jego ligowy byt stoi pod dużym znakiem zapytania. W takiej sytuacji osłabienia kadry nie są na miejscu.

Na ten moment nie wiadomo, jak długo wspomniany zespół będzie w stanie odrzucać coraz większe oferty za utalentowanego defensora.

Poza Milanem, który jest gotowy poczekać z transferem do lata, sprawie przyglądają się też działacze Chelsea oraz Napoli.

20-latek rozegrał w tym sezonie 17 spotkań. Jego dorobek to gol i asysta. Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy